костарика ' казино кралот

џуди слот преку pulsa без исечок

Малку повеќе од еден месец, откако се согласил со содржината на дистрибуција се справи со Бела Капа Игри и Британски онлајн казино игри студио Револвер Игри има сега се врати да го објави потпишувањето на сличен аранжман со нови iGaming софтвер агрегатор на Обединетите Далечинското.Лондон-со седиште на фирмата користи официјално соопштение да објасни дека алијансата ќе ги вклучи и интеграција на нејзините комплетно портфолио на 13 мобилен-пријателски натпревари на Малта-лиценцирани агрегација платформа од Обединетите Далечинското.Тоа детални дека овие се поставени за да ги вклучат своите пет-ролна GoodFishes и Мултипликатор Човек наслови како и нејзината вселената-тематските Простор Трговци видео слот.Континуирана соработка: Револвер Игри изјави дека договорот е дотолку повеќе види сите негови идни изданија како што неодамна лансиран Змеј Врти видео слот пренесен на Обединетите Далечински така што да даде онлајн казино оператори ширум светот, за зголемување на пристап до " низа на игри и back-end tools.' Додадено здруженија: Рајан Лазар, Главен Извршен Директор за Револвер Игри, се користат печатот за да се прогласи дека неговата фирма 'е тешко на работа" од почетокот на годината преку мастило на аналогни синдикати со сака на Oryx Игри, Videoslots Ограничен и BlueOcean Игри и сега соработува со iGaming фирма која е слично ангажирани во upping неговите услуги.Прочитајте изјава од Лазар.. костарика ' казино кралот. "Ние сме се работи да се прошири нашите операции.Работа со Обединетите Далечински е фантастична можност за нас и јас сум возбуден што нашите игри се сега на располагање на својата платформа." Зголемување на влијание: За неговиот дел и Џереми Падне, Главниот Извршен Директор на Обединетите Далечински управувач, се изговара дека неговата фирма е стануваат се 'повеќе се видливи како сила за да се смета со' во iGaming индустрија по успешно завршување на 'интензивна преструктуирање' што има произведено адаптации за да се претходно потпишани договори, 'големи технологија инвестиции" и подобрување на фокусот на " клиентите заштита.' Падот изјавата се чита.. коста meloneras одморалиште спа казино gran canaria.
"Во духот на Обединетите Remote е тесно поврзана со модерна, пионерски и иновативен дух во Револвер Игри, што го прави овој нов тај-особено пријатно.Ние обезбедуваме високо ефикасни и лесни решенија за нашите партнери итн.-се качи на Револвер Игри портфолио ни овозможува да го прошириме нашиот придонес со повеќе висок квалитет на игри кои се примамливо, привлечен и ангажирање." костарика ' коцкање лиценца цена.