дали прозорци ви даде временски слот (time slot

кога да се подели во блек џек табелата

Англиската премиер лига фудбалски клуб Bolton Скитници имаат потпишано продолжување на својот спонзорски договор со 188BET.com.Тоа го гледа што доведува во-игра обложување специјалист продолжува како клубот е главната кошула спонзор до крајот на сезона 2012/13.Енди Скот, извршен ДИРЕКТОР на Isle of Man базирани игри на компанијата, се вели во соопштение: "Ние сме воодушевени да биде продолжување на силна асоцијација која е воспоставена со Bolton Скитници менаџмент, персоналот и поддржувачи во текот на последните две сезони.Ние сме биле воодушевени со успехот на тимот оваа сезона..." Без прашање Bolton е 2-1 победа над Арсенал викендов одигра голема улога во тимот заработуваат спонзорство проширување.Со Bolton јава висока, 188Bet ќе гледам да профитираат како новиот договор ќе видите 188BET логото на клубот маици до 2013 година дали прозорци ви даде временски слот (time slot. Ален Duckworth, Главен Извршен директор на Bolton Скитници ВО странска валута, изјави во медиумите, "Ние сме задоволни да биде продолжување на нашето партнерство со 188BET за уште две сезони, а уште демонстрација на нашата посветеност на развој на долгорочни стратешки односи со нашите трговски партнери...Текот на изминатите две години 188BET биле многу поддршка и ние со нетрпение очекуваме да се развива спектар на возбудливи нови иницијативи заедно во текот на следните 2 години, како ние гледаме напред кон некоја 11 последователни сезона во Баркли Премиер Лига." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre кога да се подели блек џек reddit.