колку коцкање добивки дали треба да се тврди

како работат покер турнири

Raketech, еден од Европа водечките iGaming соработници, денес најави лансирањето на новиот бренд идентитет, логото и веб-сајт за да го изразат компанија како одговорни снабдувач на високо квалитетни содржини што водичи и да ги инспирира луѓето да донесуваат информирани одлуки.Новиот бренд обезбедува свеж изглед за компанија која има брзо еволуирал од технолошки start-up во една од водечките претпријатија во својата индустрија во текот на изминатите шест години колку коцкање добивки дали треба да се тврди. "На Raketech 2.0 бренд започне доаѓа во совршено време во нашата компанија животен циклус, и ќе почнат подобра да го усогласат нашиот бренд да ја претставуваат нашата мисија и визија", рече Мајкл Holmberg, Raketech извршен ДИРЕКТОР колку коцкање добивки не треба да се тврди. "Во текот на изминатата година, ние се зголемија нашата работна сила над 100 вработени, јакнење на нашиот бизнис со придобивки, влезе во возбудлива нова verticals и го освои индустрија награди на патот заработи пари во казино со покер.

Raketech е нов бренд идентитет одразува каде што сме ние денес и ќе продолжи да нè води во иднината." Јани Peteri, Raketech Креативен Директор, коментираше, "новиот бренд нуди свежа визуелен идентитет и conveys нашата цел да ги насочуваат нашите клиенти да ги најдобрите онлајн услуги достапни.Име на 'Guider', логото вклучува клучните елементи кои што изразуваат сè Raketech се залага за; комбинирање на лупа да ја претставуваат нашата експертиза во обезбедувањето на релевантни информации и цел да symbolise како ние ги анализираме податоците да се погоди на нашите цели." Raketech има постојано се зајакнува својата сила и менаџмент тим за да помогне да се вози на филијалата индустрија напред како тоа продолжува да расте.Компанијата неодамна се назначени Скот Колинс, кој претходно работел како ПР Менаџер на PokerStars, како Raketech на "Корпоративна Одговорност Manager".Колинс ќе поднесе извештај директно на ДИРЕКТОР на Мајкл Holmberg како работат покер турнири. "Ние имаме намера да се води од страна на пример, како одговорен партнер, заштита на нашите клиенти, доставување на сообраќај кон партнерите и го прават нашите најдобри за заштита на долгорочната одржливост на индустријата," рече Holmberg како работат машини од казино. "Ние назначен Скот да ја води нашата корпоративна репутација и одговорност функција, а тој ќе дејствува како правобранител за да бидете сигурни дека ние сме целосно во согласност и да се подигне на бар како одговорен бизнис".Колинс прв се приклучи Raketech во февруари и има повеќе од осум години на iGaming индустрија искуство, претходно држи корпоративни комуникации и содржина маркетинг менаџмент позиции и во куќата и агенцијата страна.За понатамошни информации, ве молиме контактирајте [email protected].За Raketech Група Raketech е истакнат онлајн филијалата и содржината маркетинг компанија со седиште во Малта. Raketech започна во 2010 година со цел да ги води корисниците на најдобри можни услуги и да дава одлични резултати, за партнери.Долгата листа на веб-сајтови, управувана од страна на наградуваниот филијалата вклучува водечките игри веб-сајтови во Шведска, Данска, Финска, Норвешка, велика БРИТАНИЈА и Шпанија.Успешните брендови вклучуваат предводник на казино сајтови Casinoguide.se и Nyecasinoer.com, специјалист за обложување спортски портали BetXpert.com и Обложување.se, плус Скандинавија водечките мрежа на спортски ТВ медиуми платформи TVmatchen.ну, TVsporten.dk и TVkampen.com.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.