парични волшебникот слот машина стан

како да ги добиете сите бенефиции во казино heist

Добавувачот е најновата HTML5 издание вклучува иновативни начини на плаќање функција 15 Мај 2017 – Квалитет на слотови и маса игри на услуги Habanero е поставен да ги сноси сите со нејзината најнова верзија, Панда Панда.Сет против позадина на водопад и убава цреша дрвја, играта го гледа бебето мечки се изврши салто кога тие се спарени до заедно.И кога играчите погоди голема победа, cuddly ликови пролет за живот од страна на лизгање надолу бамбус пука како парички собори надолу околу нив.На 243 начини слот карактеристики иновативен начин на плаќање лево кон десно или од десно кон лево врз основа на исходот на спин, во зависност од тоа кој вкупно се плати е најмногу.Исто така вклучени за прв пат е преглед на екранот, која овозможува увид во она што е во продавница за играчот подоцна во играта.Тони Karapetrov, Раководител на одделот за Корпоративни Комуникации на Habanero, рече: "Нашите најновото издание на карактеристики одлична графика и анимација, и сигурно ќе се докаже да биде популарен хит со секој кој сака pandas, и кој не му се допаѓа Pandas" "Панда Панда доаѓа до изложувач на нашиот штанд на G2E оваа година, значи, ако сте таму, бидете сигурни да ја посетите и да ја видите оваа прекрасна игра" Панда Панда е најновата игра во серија на иновативни нови содржини од Habanero, кои се закажани за ослободување на десет нови наслови во текот на 2017, со четири веќе исчезна живее до денес.Тоа се придружува на снабдувачот е стабилна на 75 видео слотови наслови, 9 маса игри, и 50 видео покер наслови, кои се интегрирани во над 45 оператори и агрегатори и достапни во 21 Европски и Азиски јазици.За преглед на играта посета Habanero ' s YouTube channel.За повеќе информации на оваа притиснете ве молиме контактирајте Плоштадот во Воздух на 0203 586 8272 или [email protected] За Habanero Habanero е снабдувач на квалитетот на слотови и маса игри за онлајн и земјиште-врз основа казино индустрии.Домаќин на Habanero сопствената платформа и се ставени на располагање на конкурентна стапка, овие игри се прилагодени на најширокиот можен спектар на уреди, овозможувајќи им на оператори во повеќе територии да се зголеми своите приходи.Купени од страна на група на Европските инвеститори во 2012 година, компанијата сега може да се пофали домаќин на квалификувани дизајнери, програмери и математичари.Неговиот менаџерски тим има повеќе од четири децении' вредно искуство во вложување и игри.За повеќе информации, ве молиме контактирајте [email protected].За дополнителни слики и други медиумски информации, ве молиме e-mail [email protected].За повеќе информации, ве молиме контактирајте Раководител на Продажба, Даниел Долго, на [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre парични волшебникот слот машина стан.