полицајци и крофни слот машина стан

што значи плус значи во коцкање

Квалификувани игри снабдувач shortlisted за Мобилни Игри на среќа Софтвер и Вештина Игри Снабдувач на Годината ЛОС АНЏЕЛЕС, CA — (Мај 2017) – LottoInteractive, водечки развивач на вештина-базирани инстант победи игри за игри на среќа и iGaming оператори, е shortlisted во две категории, во EGR Б2Б Награди, истакнувајќи компанијата е одличен производ перформанси во текот на изминатата година полицајци и крофни слот машина стан. LottoInteractive е финалист во Мобилни Игри на среќа Софтвер и Вештина Игри Снабдувач категории на Награди, кој ја признае комерцијален успех, иновации и супериорен корисничко искуство.Овие се четвртиот и петтиот награда номинации за LottoInteractive оваа година, откако бил shortlisted во три категории, во последниве EGR Северна Америка Награди и iGaming Северна Америка Награди.Во изминатата година LottoInteractive е в.д она што не plo се залагаме за во покер. започне била највисоко рангирана на играта од страна на играчите и на повеќето wagered игра во Грузија.Компанијата го сврте фокусот кон Европската дистрибуција, обезбедување на нови комерцијални се занимава и многу очекуваната производ на месечините на оваа јули. "Тоа е чест да се биде признат и номиниран за овие престижни награди заедно индустријата водечките компании", вели Брајан Одделение, извршен ДИРЕКТОР на LottoInteractive што значи плус ev значи во покер.

"Постојат многу големи компании номинирани за награди во оваа високо конкурентни простор, така да се вклучени потврдува нашите напори и нашиот пристап дека тоа треба да биде како многу забавно да се игра овие игри, како што тоа е да се победи." Победниците на EGR Б2Б Награди ќе бидат објавени на церемонијата ќе се одржи вечерта на 6 јуни, 2017 На Hurlingham Клуб, Лондон, велика БРИТАНИЈА.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Wendy Boylan (310) 795.3505 [email protected] За LottoInteractive LottoInteractive создава извонредно вештина-базирани мобилни игри во најпопуларната игра жанрови интегриран со инстант-победи механика — прв од својот вид crossover искуство што значи плус значи во коцкање. LottoInteractive е посветена на создавање на играта искуства кои ќе донесат оператори и лотарии нови играчи кои сакаат да се забавуваат и играат на-на-go, додека давање лојални постоечките играчи возбудлива интерактивни опции—сите со шанса да победи готовина со секоја игра.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.