холивуд казино батон руж сопственикот

среќна орел казино во rochester вашингтон се отвори

Лотарија и гејмерски машини иноватор, Научни Игри Корпорација, најави дека неговата СЕКРЕТАР Дигиталната поделба е понатаму да се прошири своето присуство во Њу Џерси iGaming пазарот after inking значаен понудата се справи со Американскиот рака на Kindred Група.СЕКРЕТАР Дигитални справи: Лас Вегас-со седиште на фирмата користи службено среда соопштение до детал дека договорот е да се вклучи Kindred Група искористување на својата Отворена Платформа Систем (ОП) и да Отворите Гејмерски Систем (OGS) онлајн игри иновации за операторот Њу Џерси-соочува сајт во њу џерси холивуд казино батон руж сопственикот.

Unibet.com.Расте присуство: Научни Игри Corporation што е опишано на OGS и OPS напредок како "светска класа содржина и технологија платформи' однапред на изјавувајќи дека алијансата со Kindred Група ќе им овозможи да се прошири 'нејзиниот раст во онлајн игри арена" и да ја зајакнат својата " силна позиција во Њу Џерси iGaming пазарот.' Содржина избор: Дилан Slaney, Казино и Платформи Постар Заменик-Претседател за СЕКРЕТАР Дигитален, се користат печатот (pdf) да прогласат дека Kindred Група сега ќе биде во можност да се користат напредните функционалности на својот OPS и OGS иновации со цел да им понуди онлајн казино aficionados во Њу Џерси 'најширока избор на високо-квалитетна содржина и функција богата со играч сметка платформи.' Slaney изјавата се чита.. холивуд казино батон руж најава. "Ние продолжуваме да го вградите и нашата OPS сметка платформа и нашата двострани игра агрегација мрежа OGS во срцето на индустријата.Нашите екипи работеле неуморно за да донесе на свет е најдобрата содржина и технологија платформа на една од индустријата најголемите имиња, поттикнување на неговиот успех во двете формирани пазари и поголемиот број простори како Њу Џерси среќна орел казино во орел помине отвори. Kindred Група играчи ќе ги користи придобивките од навистина следното ниво искуства од топ-ниво на содржина, свежи во-игра механика и извонредно карактеристики." Во очекување напредок: За неговите дел, Мануел Стен, САД Постар Заменик-Претседател за Kindred, изјави дека неговата фирма е најновата сојуз со СЕКРЕТАР Дигитални 'се поставуваат темелите за иден раст и успех во Њу Џерси' од страна на дозволи тоа да се пласираат своите брендови на чело на почетните Американски iGaming пазарот преку обезбедување на " сеопфатен и докажани suite на технологијата.' Прочитајте изјава од Стен.. среќна орел казино во rochester вашингтон се отвори. "Партнерството со Научни Игри Corporation да се донесе светска класа содржина и back-end функционалност на Њу Џерси е голема победа како сад iGaming добивки влечење.Ние сме возбудени да го подигнете играчот искуство во Њу Џерси користење на OGS и OPS платформи." среќна орел казино во орел помине тексас се отвори.