можете барање за враќање на пари од коцкање

џокер слот машина за продажба

Учесници на овогодинешниот Global Игри Експо во Лас Вегас имаат можност да слушнат од извршни директори на гејминг индустријата е најголемиот казино компании и производители на опрема.Производителите на G2E, кој ќе се одржи од Септември. 30-Окт. 2 во Песок Експо и Конвенцијата Центар, објави tradeshow и конференција е говорник листа среда.Врв настани се две ексклузивни воведниот адреси за да G2E семинар присутните; Дин Места Ltd.Претседателот на Стив Wynn на Септември.

30 и Лас Вегас Песоци Корп Претседател Шелдон Adelson на Октомври. Покрај тоа, две посебни "Држава на Индустријата" сесии ќе се одржи за сите G2E на присутните.Една сесија ќе се справи со казино оператори и втората седница ќе ги покрие производствениот сектор можете барање за враќање на пари од коцкање. MGM Места Меѓународни Претседател Џим Murren и Џим Ален, главниот извршен ДИРЕКТОР на Seminole Игри и претседател на Хард Рок Меѓународни, ќе зборуваат на седницата на операторите на Септември.

Меѓународни Игра Технологија извршен ДИРЕКТОР Patti Харт, Aristocrat Слободно Ltd.Извршниот ДИРЕКТОР на Џејми Odell, Novomatic AG CTO Томас Граф, Amaya извршен ДИРЕКТОР Дејвид Baazov, и Мултимедијални Игри извршен ДИРЕКТОР Патрик Ramsey ќе учествува во производители седница на Октомври. G2E пристигнува на петиците на неколку завршени и најави производство сектор спојувања.Следните минатата година G2E, Bally Технологии завршено $1,3 милијарди откупот на SHFL забава и Научни Игри финализиран својата $1.5 милијарди купување на WMS Индустрии.Претходно овој месец, Италија-базирани GTECH рече дека неговата била купување IGT за $6.4 милијарди, додека Aristocrat рече дека тоа е стекнување на слот машина производител на Видео Игри Технологии за $1,3 милијарди.Во јуни, Amaya, Канадска фирма, објави стекнување на онлајн игри гигант PokerStars за $4.9 милијарди долари.Американските Игри Асоцијација извршен ДИРЕКТОР на Џеф Фриман нарекува звучници листа "импресивен група на индустриски лидери кои помогнаа да се доведе на раст на нашата индустрија." G2E производители рече tradeshow ќе биде најголем во пет години, со повеќе од 450 изложувачите.На конференцијата ќе функција дискусии на теми како што вештина-базирани игри трендови, однесување на потрошувачите, како и податоци и cybersecurity џокер слот 123 депозит pulsa 10 преземете. G2E павилјони ќе покажат iGaming, забава, безбедност и храна и пијалаци опции џокер слот 6996. G2E, исто така, ќе се воведе својата прва хотел конференција, која ќе вклучува теми и трендови за хотел и сместување бизниси џокер слот машина за продажба. "Подобрувања донесе на оваа година е на семинари и изложби се директен одговор на потребите на различни игри индустрија," изјави Мајк Џонсон, индустрија, заменик претседател на Полињата за Изложби. ќе б darf човек онлајн казино spielen.