дијамант казино heist заглавени во mantrap

grado де алкохол де una покер

Квалитет, експертиза и скалабилност се признаваат по SBC Награди.ЛОНДОН, велика БРИТАНИЈА – Декември дијамант казино heist заглавени во mantrap. 05, 2018 – Оптима е светска класа обложување и игри повеќеканални платформа, повторно се признава од страна на индустријата, освојувањето Најдобар Мало Обложување Производ награда на овогодинешниот церемонијата се одржа во Лондон, вчера вечер.Наградата е признание на квалитет и стручност во доставување на повеќето scalable, цврст и сигурен повеќеканални решенија за обложување и индустријата за игри.Оптима е платформа сили илјадници обложување продавници во светот создавање на иновативни производи, со поддршка на новите технолошки предности кои им дозволуваат на операторите да влезат во дигиталната ера.Судиите, исто така, високо пофали Оптима гејминг suite во Најдобар Самостоен Платформа на услуги награда благодарение на скалабилност и state-of-the-art технологија.Крунисан како Најдобар Cloud системот за Управување со услуги на Годината од страна на Oracle во последните Сан Франциско Отворен Светски Конгрес, Оптима зацврсти својата позиција на пазарот во обложување и индустријата за игри како world-class повеќеканални платформа на услуги.За Оптима ОПТИМА commercializes, се развива и поддржува доделени OPTIMAMGS™ платформа.Игри платформа кој играч за управување со сметката, спортски обложувања фиксна шансите и базен обложување.ОПТИМА гордее на понудата најмногу флексибилни и performant платформа на пазарот, комплет со најдобрите 24×7 поддршка на располагање во гејминг индустријата за глобални оператори.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre дијамант казино heist заглавени танцување.