како да се победи големиот на онлајн blackjack

дијамант приклучоци казино bossier град ла

Во Лонг Бич, Мисисипи, програмери се, наводно, се поднесе барање да се одобри на 12 хектари сајт за долгоочекуваниот казино развој.Сонцето Хералд весникот известува дека брег инвеститорот, Џејмс Parrish, заедно со неговата компанија, сопственик на beachfront сопственост на Hwy 90 во 241 Исток Плажа Бул, кој беше еднаш на местото на Sav-a-Центар самопослуга и Kmart, заедно со имотот на југот на водната површина.Според весникот, на програмерите, кои се во партнерство со Кентаки-врз основа на фирма, го Опфати Развој, Дизајн и Изградба, планираат да бидат присутни кога Мисисипи Игри Комисија ги исполнува во јули да се побара одобрување за да се изгради Лонг Бич е првото казино.Правен реклама, наводно, поставен во Сонцето Хералд, комуницира дека инвеститорот предлог е за 40,000 квадратни метри казино со 1,200 слот машини и 20 игри маси.Заедно со казино, по Мисисипи Игри Комисија регулатива, програмерите исто така ќе се изгради 300-соба хотел и фино јадење ресторан.Првичниот чекор на процесот за одобрување е веќе завршен, како Игри Комисија директор, Ален Godfrey, рече дека програмерите имаат поднесено барање за сајт одобрување како да се победи големиот на онлајн blackjack. Parrish наводно им рекол на Сонцето Хералд дека тие [програмерите] работеле во насока на обезбедување на инвеститорите, beachfront сопственост и сајт за одобрување, за нагоре од две години како да се победи големиот на монопол слотови.

"Тоа е долг процес," рече Parrish.Во 2016 година, Сонцето Herald објави дека Лонг Бич Харбор Одморалиште ДОО направи понуда за купување на Лонг Бич Јахта Клуб, кој е приватен клуб кој се наоѓа на Мисисипи Заливот Брег во Лонг Бич Харбор.Весникот пријавени во времето кога во Мај 2016 година, компанијата [Лонг Бич Харбор Одморалиште ДОО) се регистрирани со Секретарот на Државата и наведени Parrish како менаџер.Сепак, во тоа време, Мајкл Кавано, адвокат за Долга Плажа Харбор Одморалиште ДОО, наводно, изјави за весникот, "Нема ништо да пријави во овој момент.Сето тоа е само во дискусиите." Градот Лонг Бич е во Harrison Каунти и дел од Gulfport–Biloxi Митрополитот Статистичка Област дијамант џек казино shreveport луизијана. Biloxi, D'Iberville и Gulfport се трите градови во Harrison Каунти и се особено дом на Beau Rivage Resort & Casino, Hard Rock Hotel & Casino Biloxi и Harrah ' s Заливот Брег, Скарлет Бисер Casino Resort и Островот Видите Casino Resort, соодветно. дијамант приклучоци казино bossier град ла.