е казино во спрингфилд се отвори

slotsky слот машина онлајн бесплатно

Во светот на онлајн игри оператор Г-дин Зелена најави потпишување на двегодишен партнерство се справи со Шкотскиот Премиер Лигата на Шампионите Селтик ВО странска валута, договор која ќе видите сосема стане клубот Службен Казино Партнер.Како дел од партнерството за аранжманот, Г-дин Грин ќе се развие ексклузивен Селтик-брендирани слот игра која ќе функција Селтик играчи минатото и сегашноста, треба да биде објавен во почетокот на 2018 е казино во спрингфилд се отвори. Компанијата брендирање ќе бидат присутни на клубови 60,000 Селтик Парк стадионот, преку теренот од страна на LED екрани, како и преку дигитален инвентар на Селтик мобилни и десктоп сајтови.Клиенти на компанијата, исто така, ќе добие шанса да се победи VIP искуства во Lennoxtown терен за обука, како и билети за Селтик игри во текот на сезоната 2017/18.Овој договор означува Г-дин Грин е прво партнерство во Шкотска следниве слични се занимава со англискиот Лига Една страна Виган Атлетик и Лигата на Ирска страна Бохемски ВО странска валута.Во соопштението најавувајќи партнерство, Jesper Kärrbrink, извршен ДИРЕКТОР на Г-Зелена Ltd, рече: "Ние сме многу возбудени за да биде во можност да се здружат со таков престижен клуб, со една од најголемите и најсилните фан бази во светот.Ние сме импресионирани со континуирана високи перформанси со клубот, и ние сметаме дека пронашле совршена клуб да партнер со."Гордон Kaye, Раководител на Развој на Бизнисот на Селтик, додаде: "Ние сме многу среќни да бидат во партнерство со Г-Зелена.Ние сме одредени двете страни ќе уживате во високо-успешна соработка со Селтик навивачи, и на стадионот и околу велика БРИТАНИЈА, бенефиции од партнерство." е казино во сиднеј нс се отвори.