Site-uri де jocuri казино онлајн

казино крстарење надвор од тампа на флорида

Вирусни, бела етикета multi-channel коцкање и обложување решенија на услуги, денес најави дека компанијата била доделена Класа 1 на 4 лиценца со Малта Игри Орган (MGA).Даниел Eriksson извршен ДИРЕКТОР на Вирусните рече: "Малта е познат лиценцирање надлежност, од кои ние сме воодушевени со наградата, на нашата Класа 1 на 4 лиценца.Ова е дел од нашиот бизнис стратегија и да стане еден од водечките провајдери на регулирани дигитални казино игри содржина.Нашиот партнер сајтови ќе биде возен од еден по еден на MGA лиценца почнувајќи со нашите сопствени B2C етикетата www.luckycasino.com На MGA лиценца награда одговара на нашиот раст планови совршено, а како што сме ние, исто така, присуствуваа Сигма Самитот на IGaming Малта, на кој се очекува многу нови бели етикета партнери пријавувањето." За Вирусна: Вирусни е бела етикета multi-channel коцкање и обложување решенија на услуги.Платформата вклучува голем спектар на казино игри (1000+) од главните игри студиа како и голем број глобални и локализирани плаќање интеграции за операторите.Вирусни е трговско име за Вирусна Интерактивни Ltd ве Молиме посетете: www.viral-interactive.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre site-uri де jocuri казино онлајн.