трка казино без депозит бонус

реката казино laughlin nv спа

По Исланд нанесува на понижувачки порази против Англија на Еуро 2016 година трка казино без депозит бонус.
Ли Дејви ви дава седум причини зошто Англија не само што не успеа да го победи Исланд, но занемарени да се стави во пристојни перформанси во било кој од своите игри.Исланд понижен Англија.Јас го добие.Јас не.Тоа намалувања начин подлабоко од тоа.Англија се обиде и не успеа да се прекине непотребна руската страна, беше среќа не за да се победи од страна на Велшки, и не успеа да се најде на нето против Slovakian тим искинале да shreds од страна на Германците.Англија беше страшна во текот на.Ние бевме секогаш ќе имаат Исланд и еве зошто? 1# Она Систем?Во годината на неверојатна footballing Пепелашка приказни, тоа е вреди да заборавиме дека една од причините за Лестер Сити ја освои Премиер Лигата беше, бидејќи Claudio Ranieri едвај некогаш го промени својот тим.Кога ќе се погледне во Англија е состав, таму не се многу во светскиот фудбал што има толку многу големи индивидуални играчи низ секоја позиција.Но, како Исланд потсети светот, фудбалот е тимска игра.По Англија е шокантен пораз дома во Холандија во Март, тие имале три пријателски натпревари против Турција, Австралија, и Португалија пред отворањето група игра против Русија.Што е фантастична можност да ја играат својата почетна 11 во сите три игри, и да се користи за да систем Рој Hodgson сакал неговиот тим да игра.Зошто тој сакате да видите што играчите може да се направи?Не е тој сопственик на телевизија?Од времето кога ние бевме тепа Португалија на Вембли, никој не знаеше што почетна 11 требаше да биде, или она што тој систем требаше да се распоредат?И тоа е една од главните причини Англија фатени на почетокот на возот назад низ Chunnel.На Англија, тимот никогаш не изгледаше како тим, и како е тоа можно по победата десет конкурентна квалификациите за игрите во ред? 2# На Вејн Руни Проблем Вејн Руни останува талентиран фудбалер, но тоа е очигледно за секој кој го гледа него редовно дека тој е на слабее.Рој Hodgson одлука да се направи Man Utd напаѓач на неговиот капетан предизвикани него семоќниот главоболка кога станува збор за неговиот избор во Англија страна.По Хари Kane и Џејми Vardy имаше одигра толку добро за Поттици и Лестер, Руни е позиција на предниот дел на Англија пак, не својата за преземање.Тој треба да е на клупата.Наместо тоа, по Hodgson видов Руни одигра неколку пристоен игри за Man Utd во центарот на паркот, тој одлучи дека тој ќе се распоредат него во таа улога во Евра, и тоа беше одлука на крајот го чини неговата работа.На Европското Првенство не беше време да се продолжи со експериментот дека Луис Ван Gaal започна во Обединетите.Ако Хозе Mourinho избира да се игра Руни во таа позиција за следната сезона, тој го прави толку сигурен во знаење дека тој ја има 38 игри да се добие тоа право.Англија имаше четири raampje dicht licht aan deur op слот. 3# Не Лидерство Кога ќе се игра за Англија, тоа не е важно кој носи на armband.Постојат лидери од целиот терен.Играчи кои врескаат од команди и битка плаче во клубот ниво на неделна основа.Харт, Вокер, Cahill, Smalling, Роза, Alli, Dier, Руни, Фунта, Kane, Sturridge.Каде се тие?Кога Исланд хит Англија со стариот еден-два, не е никој во Англија страна со искуство и лидерски вештини за да се добие национална срцето транспорт повторно.Дали се сеќавате Дејвид Бекам преземање на Грција, за сите на неговиот lonesome во 2001 година? Оваа Англија страна не мора тоа да го тип на храброст и да се вози. 4# Џо Харт никогаш не сум бил на Џо Харт фан.Тој го прави многу грешки, и на меѓународно ниво, што може да значи крај на вашата турнир.Тој беше виновен за работи на австралија, герет Бејл слободен удар, игра бевме среќни да се победи.Тој беше виновен за Исланд е победник.Јас би играл со Фрејзер Forster во целта, и се движи напред, мислам дека Џек Butland треба да биде нова Англија #1 реката казино laughlin rv парк. 5# Шест Промени Против Словачка јас сум сеуште се чуствува доста збунета од оваа.Шпанија изгуби против Италија.Тие не беа доволно добри.Сепак, Висенте Дел Bosque одлука да игра во ист тим во секоја игра е вистинскиот начин да се игра турнирот во фудбал.Зошто не Англија да изберете да се направи шест промени во натпревар што е потребно за да се победи?Ако Англија имаше тепани Исланд, тие би морале да се соочат со домаќините и пред турнир омилени Франција во четврт-финалето, проследено со победниците на Германија против Италија во полу-финалето.Имаа тие тепани, Словачка, тие ќе имаат освоено групата и со кои се соочуваат Северна Ирска, Белгија, а потоа победникот од Полска v Португалија вратоврска.И тоа е причината зошто Hodgson треба да се чуваат неговиот најдобар тим на паркот бидејќи победа би го дал својот страна полесен застрелан во победа.Тоа ќе исто така, е дополнителен игра каде што Англија би можеле да имаат се населиле во обиде и да се верува формирање пред Рунда на 16 врски реката казино laughlin nv спа.
6# Raheem Sterling v Марко Rashford Англија е поразот од 2-1 на Исланд.Нема темпо, нема моќ, и не професионализмот на теренот.На клупата, е мало дете од Манчестер, кој е молња, и има докажано тој има око за гол.Некој може ве молам да ми кажете зошто Рој Hodgson чекаше до 86th минута за да го стави во игра?Тоа беше страшна одлука.И додека јас сум на тоа.Она што не Raheem Sterling се дека Марко Rashford не?Е Фунта побрзо?Нема.Е Фунта повеќе вешти?Нема.Е Фунта повеќе составен?Нема.Не Фунта даде Англија повеќе ширина?Нема.Не Стерлинг го постигне повеќе голови?Нема.Е Фунта повеќе од закана?Нема.Единственото нешто Фунта е во негова полза е искуство, и дури и тогаш станува збор за 21-годишен дете наспроти 18-годишниот дете.Тоа беше очекувано, да се започне со, но по Фунта е woeful перформанси во отворањето игра против Русија одлуката беше направен уште поедноставно. 7# Хари Kane играта заврши.На Англија играчи играле себе врз подот во очај.Јас излегувам, купи мачка од локалните домашно милениче продавница.Потоа, на недвижности ајде, и Хари Kane strolls надолу затемнет тунел со звуците на Firestarter гледа како животно во Ритам реклама.Јас удар на мачка.Што не беше во ред Хари?Зошто сте земање слободни удари, Хари?Вашиот менаџер вели дека тоа е затоа што сте најдобри тимови мртвите топката експерт, но ќе го чува тропа на топката во текот на секого главата.Хари Kane се случува да биде ѕвезда за Англија.Јас не се сомневам во тоа.Но една од причините Англија се надвор е затоа што Kane избра најважните footballing период од својот живот да падне на спиење.Резиме Англија беше испратен пакување бидејќи тие не знаат како да играат како тим.Таму не беше познат систем, и Вејн Руни беше побарано да се игра во позиција дека се уште е нова за него.Џо Харт и Хари Kane имаше апсолутна stinkers во време ни е потребно нив најмногу реката казино laughlin покер соба. Raheem Sterling беше woeful, и јас се уште не сум сигурен зошто тој се чуваат добивање зедов пред многу подобро избори на клупата, и ние немаме доволно лидери.На плус страна: мислев дека Dele Alli имаше добар турнир и ќе биде светска класа ако неговиот развој, води на вистинскиот пат.Марко Rashford изгледаше заслепувачки за време на неговата неколку минути на слава.Кајл Вокер беше најдобар полна врати во натпреварот.Сега сите ние треба е менаџерот кој нема да се направи истите грешки, и јас не мислам дека постои некоја Englishman до задача.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre секирај слот за чистење видов велика британија.