какви се шансите за победа на покер турнир

блек џек 3 1/2 тон

Isle of Man-врз основа на коцкање софтверска компанија, Microgaming, соработува со онлајн казино игри инвеститорот Eyecon во договор со кој ќе го види тоа е клиенти се добие пристап до Австралиската игра студио е целата колекција на слотови.Вклучено во договорот, популарни наслови како што се Храмот на Изида, Шаман е Сон, и Меки Омилени, прв во Меки серија, ќе се приклучат Microgaming е платформа, која обезбедува повеќе од 800 врвот игри брендови низ целиот свет, во текот на 20 регулирани пазари.Коментирање на новото партнерство, Павле Gielbert, Комерцијален Директор за Eyecon, рече.. какви се шансите за победа на покер турнир. "Ние сме навистина возбудени да започне Eyecon е широко портфолио на игри низ Microgaming содржината платформа.Ова е одлична можност за нас да се зголеми на дофат на нашите игри, заедно со нашиот зголемен ангажман алатки, преку огромен дистрибуција дека Microgaming нуди.Ова е огромна партнерство кое ќе обезбеди Microgaming клиенти и нивните играчи со добро познати, на пазарот-водечки наслови." Eyecon се приклучува Playtech семејство: Естонија-софтверска компанија, основана Playtech саладин стекнати Eyecon во почетокот на 2017 за вкупно разгледување на £50 милиони евра.Во прилог на јакнење на компанијата бинго дистрибутивната мрежа, набавка даде пристап до индустрија-водечки слотови содржина, за сите на кои им се достапни на Playtech е бинго licensees.Комерцијален Директор за Microgaming, Леон Томас, исто така коментираше за соработка, во која се наведува.. какви се шансите за победа во казино слот машини. "со нетрпение очекувам да успешна и заемно корисна соработка со Eyecon.Договорот ќе им овозможи на Microgaming да се зајакнат својата содржина придонес со Eyecon е исконски колекција на slots казино, додека, исто така, обезбедување Eyecon со значително поголема изложеност, голем обем и да ја постигнат какви се шансите за победа слот машина џекпот. "Microgaming продолжува да соработува со врвни-вршење содржини партнери како што се Eyecon да ја задржи својата разновидна, индустрија-водечки игри портфолио свежи и иновативни за своите клиенти." Значителен дофат: Основана во 1997 година, Eyecon има развиено повеќе од 70 игри и да се воспостави свој далечински gaming серверот (RGS), со кој се предвидува содржина директно до големи фирми, како што се Гала Бинго, Вилијам Хил, Вера&John, bet365, Lottoland, GVC Стопанства, 888, Доблест Фузија, Playtech е бинго мрежа, и популарни онлајн оператор, Videoslots, меѓу другите. блек џек 3 1/2 тон.