агресивни казино heist елита предизвик барања

дворот marriott во близина на казино parx

Ezugi, иновативни живеат дилер гејмерски систем на услуги, денес објави дека таа влезе договор со Трки Картичка Дерби® за да се обезбеди нивната Нокаут Baccarat страна-облози игра.Нокаут Baccarat која е исклучително популарна во Азиско-Пацифичкиот регион, нуди дополнителни облози за baccarat играчи да ги зголемат нивните потенцијални добивки, од обложување на победа вкупно.Според условите на договорот за игрите ќе бидат достапни за лаптоп, таблети и мобилни телефони да Ezugi меѓународни клиенти.Ентони Браун, извршен ДИРЕКТОР на Дербито Картичка Дерби® коментира, "успехот на baccarat е сосема јасно со највисок казино на приходите од било табела игра.Додадена влоговите се многу популарни со земјиште-базирани казина и сојузот со Ezugi ќе им овозможи на играчите пристап на интернет да полн спектар на нови опции обложување, истовремено играње на нивната редовна baccarat игра.Нокаут Baccarat страна-облози додава на играчот возбуда, го зголемува казино се претвори во текот и на крајот го прави за ангажирање на повеќе baccarat игра.Ние со нетрпение очекуваме да започне на овие опции на Ezugi телевизија-feed платформа." Mathias Larsson , Развој на Бизнис, Директор на Ezugi, рече, "не Постојат други Живо Казино решение провајдери кои може да одговара на нашиот развој на агилност да започне приходите подобрување на телевизија игри производи за нашите клиенти.Нокаут Baccarat има докажано да се зголеми Baccarat приходи за земјиште-базирани казина, па ние сме возбудени за да биде во можност да испорача да се игра онлајн оператори, како и.Нашите игри портфолио нуди најдоброто од двата светови; глобална популарност и регионални жалба, што е реткост во овој сектор." Компанијата логоа на следната страница.За понатамошни информации, ве молиме контактирајте: Ezugi Mathias Larsson, Развој на Бизнис, Директор на Мобилен +852 97236259 е-пошта: [email protected] MM&C Марк McGuinness Мобилни +44(0)7970 150907 е-пошта: [email protected] Игри Маркетинг Ентони Браун, извршен ДИРЕКТОР Телефон: +61 7 5522 6559 e-mail: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre агресивни казино heist елита предизвик барања.