слот машина графика црно и бело

желка рок казино во twentynine дланки ca

Онлајн коцкање технологија услуги Playtech имаат shored до нивните бинго нуди преку стекнување на бинго техника облека ECM Системи.Во петок, Playtech најави дека се согласиле да плаќаат £14.9 м за да се здобијат со 90% од ECM е акционерскиот капитал.Останатите 10% ќе остане со ECM извршен ДИРЕКТОР Ален Richardson, кој се согласи да остане во главниот извршен ДИРЕКТОР е стол за наредните три години слот машина графика црно и бело. ECM материјали бинго софтвер и хардвер за голем број на големи мало бинго оператори, вклучувајќи Гала Забавата всушност мека Бинго и водечки независни фирми во велика БРИТАНИЈА и Ирска.Во својата фискална 2016 година, ECM генерирани приходи од £9.1 м и прилагодени приход од £4.5 метри слот машина класа 2 vs 3. ECM е надградба на својот дигитален нуди во последниве години и сега заработува значителен парче од својот приход од обезбедување и за лиценцирање софтвер кој овластувања рачни Електронски Бинго Терминали во бинго сали желка рок казино во twentynine дланки калифорнија. Playtech извршен ДИРЕКТОР Мор Weizer прослави ECM е EBT присуство, повикувајќи се на стекнување "значаен чекор во зацврстувањето и проширувањето на" Playtech способноста да понудат вистински omni-канал нуди на своите постоечки бинго клиенти.Во други Playtech вести, компанијата лансираше два нови Бетмен-тематските слот наслови за двете десктоп и мобилни, првиот производи под партнерство со DC Entertainment компанијата објави во февруари.На неговото место не се базира на потемна Бетмен подигнување на изминатата деценија, но наместо тоа, се врз основа на камп 1960-тите Бетмен ТВ серија, па се претпоставува дека играчите може да се очекува многу од 'pow!" и " wham!' pop-ups, во критични junctures на нивните места се игра желка рок казино во twentynine дланки ca.
Playtech вели четири повеќе Бетмен места се во подготовка, како и "домаќин на" други Ворнер Брос (warner bros Потрошувачки Производи DC-брендирани наслови кои ќе пристигнат во 2017 и пошироко.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre желка рок казино во twentynine дланки ca 92277.