Nj slot guy post today

како да се применуваат казино дилер

Се протега односи од социјалната да се вистински пари-игри Mediatech Решенија ќе снабдување Холандија Janshen-Hahnraths Група подружница Фер Игра, на копнените игри аркада и казино група, со Малта-лиценцирани онлајн казино следниве договор објави во понеделникот.Новата онлајн казино, powered by Mediatech Решенија' ИРИС платформа, се очекува да започне подоцна оваа година, со широк спектар на игри содржини од Microgaming.Овој договор е продолжување на веќе постојните односи со Mediatech Решенија каде што неговите ИРИС платформа се користи за да се олесни Фер Плеј социјалната игри веб-сајт."Ние сме возбудени за следната фаза во Ј Група е патувањето, земајќи ги нашите ценети мало бренд во расте онлајн игри простор", рече Fairplay Онлајн е менаџер Carel Meijer nj slot guy post today. "Ние веќе знаеше дека Mediatech и од работејќи заедно на нашите социјални игри сајт, па немаше прашање до каде ние ќе се свртат кога се во потрага по RMG платформа на услуги."Mediatech Решенија извршен ДИРЕКТОР и основач на Џесика Ordovas рече: "Ние сме среќни да имаат постигнат договор за снабдување на нашите ИРИС гејминг платформа на Fairplay Онлајн", додаде Џесика Ordovas, главен извршен директор и основач на Mediatech Решенија."Со новата регулатива на хоризонтот, Холандија е поставен да стане важен дел од Mediatech е брзо се шири на глобалната меморија.Ние сме биле инвестирање во голема мера постои и верува во својот успех откако на финалниот законодавство е објавен." Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година како да се применуваат казино исклучување.

Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] како да се применуваат казино членство.