цената на еден покер игра

вечера и криминал казино linz

Лас Вегас stalwart Цезар Забава Корпорација најави потпишување на казино развој договор со Буена Виста Rancheria на Мене-Wuk Индијанци на Калифорнија.Според условите на договорот, Цезар ќе обезбеди бренд лиценцирање и консултантски услуги за казино моментално се развива, сопственост и управувани од страна на Буена Виста Игри Орган, во близина на Сакраменто, Калифорнија.Изградба на 71,000 квадратни метри имот започна со церемонијата, со конечни казино поставите за да ја отворите во 2019 цената на еден покер игра. Одморалиштето ќе вклучуваат 950 state-of-the-art слотови, 20 маса игри, една целосна услуга ресторан и три за брза храна места.Во соопштението се потврдува договорот, Цезар Претседател и извршен ДИРЕКТОР Марк Frissora рече: "Овој договор со Буена Виста Игри Орган напредокот на нашата развојна стратегија за проширување на дофат на нашите брендови на нови пазари и ги засилува нашите текот на 20-годишната историја работа со племенски партнери."По завршувањето, имотот ќе бидат брендирани Harrah ' s Северна Калифорнија Казино со Цезар потпишување на управување со договор со органот за управување, работа и одржување на имот во нејзино име вечера и криминал казино velden.

Rhonda Л вечера и шоу jupiters казино broadbeach. Morningstar Папата-Флорес, Претстедател на Буена Виста Rancheria на Мене-Wuk Индијанци додаде: "Ние сме возбудени за да партнер со Цезар Забава да се донесе на Harrah' s бренд на нашиот игри на проектот."Harrah' s е светска класа бренд кој е познат по нудејќи забавни игри атмосфера со сигурен услуги на клиентите.Ние сме убедени дека тоа ќе привлече повеќе луѓе на нашата дестинација." вечера и криминал казино linz.