казино нов јужен велс

newtown казино преземете за android

Прага – 17 април 2018 –завесите се затворени три недела за второто издание на Прага Игри на Самитот и организаторите се среќни да објавиме дека растот на настанот беше изразено.Второто издание на Прага Игри на Самитот се одржа во Виена Куќа Прага на 29 Март и тоа беше распродаден настан.Првичниот план вклучени седење на 100 највисоко ниво делегати, сепак поради високата побарувачка, настанот беше продолжен до 120 делегати.Организациониот тим уште еднаш ќе ја сакал да се заблагодарам на поддршката на спонзори на настанот: главните моменти на денот На настанот започна без проблеми со делегати да започнете со network веднаш и со нетрпение чекаат за информација да биде споделена од страна на стручни предавачи.Делегатите беа поздравени од Бети, Го и Кристина, кои располагале со мазна регистрација и прави сигурни дека секој има сите информации за програмата која започна во 9:30 часот (Прага локално време).На првиот панел на настанот беше посветен за локалниот пазар и истакна главните случувања на чешка Коцкање Пазарот.Панелот беше модерирани од страна на д-Р Joerg Hofmann (Melchers Закон Германија) кој го претстави говорници на панелот.Д-р казино нов јужен велс. Hofmann беше придружуван од Јан Rehola (PS Правни), Jakub Kolomicenko (Endorphina), Иван Sagál (Птица&Птица), TalZamstein (Fortuna Група).Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre 14 ден прогноза.