покер на интернет spielen kostenlos ohne anmeldung

nioh 2 специјални ефекти слотови

Регионален казино и трки оператор Penn National Игри (PNG) го погоди договор за купување на Tropicana Лас Вегас Казино Хотел Одморалиште.На Trop е сегашните сопственици, кои вклучуваат инвеститор Алекс Yemenidjian и Торонто-врз основа на приватната фирма Onex Корп, се согласи да го продаде на perpetually пари-губење на имот во PNG за $360m покер на интернет spielen kostenlos ohne anmeldung. PNG вели дека тоа ќе фонд за стекнување преку проширување на своите постоечки кредитна објекти и готовина на рака.Страните се очекува да го затвори договорот до крајот на годината игра покер на интернет soldi veri андроид. Onex платиле 250m за да се стекне Trop во 2009 година и инвестираат друга $200m надградби во текот на изминатите четири години нинџа врти казино сестра сајтови. PNG вели дека планира да го веднаш ора друга $20 милиони во реновирање и се размислува за други потенцијални надградби, вклучувајќи ги и проширување на Trop е мало и ресторан нуди плус додавање на нови хотелски соби nioh 2 специјални ефекти слотови. PNG извршен ДИРЕКТОР Тимотеј Wilmott рече дека компанијата била eyeing голем број на потенцијални Вегас се занимава пред тоа чкрапалото на Trop нирвана блек џек вирус преглед. Wilmott нарекува договор "разумната трансакција да поседувате и да работат премиер Лента средства во атрактивна цена на влез" и исполнети "важна долгорочна стратешка цел на компанијата." Wilmott рече PNG планови да се користат речиси 3m-силна клиент база на податоци да се вози сообраќај кон Trop.Компанијата исто така планира да ги интегрира своите системи со Trop е да го вклучите ново живеалиште во PNG национално ниво играч лојалност програма, Marquee Награди без депозит бонус за 32 црвено казино. PNG работи 26 игри објекти се шири низ 16 НАС држави и една Канадска провинција.Меѓу овие својства е М Одморалиште на Лас Вегас Бул.во Хендерсон, Невада, но Tropicana набавка ќе даде PNG својот прв присуство на Лас Вегас Лента.На Trop, која се отвори во 1957 година, банкротираше во 2008 година. Бизнис е подобрена бидејќи нејзините нови сопственици презеде реновирање во 2011 година, но имотот уште изгуби $19m во 2014 година на приходи од $110m.Имотот во моментов може да се пофали речиси 1,500 хотел соби, 50к квадратни метри казино, sportsbook, три ресторани, 1,200-седиште театар, Смеат Фабрика comedy club, 100k квадратни метри на изложбата и простор за состаноци и пет хектари 'тропска плажа настан област.' На Trop, исто така, ужива место во cinematic историјата како казино во која Moe Грин е сцени во Кум беа снимени.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.