холивуд казино joliet rv парк мапа

ресторан im казино бад хомбург

After inking договор минатата недела, да започне со обезбедување на избор на своите видео слотови да Словенечката фирма, Сини и Океанот Игри и онлајн казино игри и платформа иноватор, да се Релаксираат Игри Ограничен, сега има најави потпишување на сличен договор со StakeLogic BV.Најновите Powered By унија: Малта-со седиште на фирмата користи службено понеделник соопштение на детали што ова е најновата алијансата, вклучувајќи својата Напојува од Страна на студио и ќе видите iGaming платформа функција игри од StakeLogic вклучувајќи холандската инвеститорот Самурај е Богатство и Голема Пет Џунглата Џекпот видео слотови.Глобалниот раст: Релаксираат е лиценцирана од страна на регулаторите во Alderney, Малта и во Обединетото Кралство, и дополнително изјави дека новиот аранжман, кој ќе згора на тоа подразбира Joker4Wild и ги Поттикнеме Runner игри, е да се обезбеди StakeLogic со можност да се прошири своето присуство во 'сржта на пазарите ширум светот.' Партнерот има 'сериозен углед': Даниел Eskola, Главен Извршен Директор за Релаксираат Игри Ограничен, изјавил дека бил задоволен со разбирање, како StakeLogic BV 'е изграден сериозен углед' за развој на игри кои се обединат 'сложена математика и паметни механика' со 'одлична графика и илустрации.' Eskola изјавата се чита.. холивуд казино joliet rv парк мапа. "Ние постојано се стремиме да им понудиме на нашите оператор партнери најширокиот избор на квалитетни игри на пазарот, па во партнерство со StakeLogic BV е целосно во согласност со нашите стратешки визија за да се испорача ова во глобални рамки.Неговите слотови се визуелно впечатливи и, исто така, дава возбудлива и релевантни играч искуство.Тоа е голем плус на нашата Напојува Со комерцијална програма со портфолио кое е високо приспособливи со вистински глобален жалба." 'Неверојатно висока' побарувачката: За неговите дел, Стефан Ван Ден Oetelaar, Главен Извршен Директор за Ајндховен-базирани бренд, изјавил дека побарувачката за неговата фирма е игри е 'неверојатно висок" и дека партнерство со Релаксираат Игри Ограничен ќе дозволите овие да бидат доставени 'да играчи на пазарите во целиот свет.' Ван Ден Oetelaar изјавата се чита.. холивуд казино joliet денот на благодарноста бафет.
"Ова е клучен партнерство за StakeLogic BV и ни овозможува да се стави нашите игри пред повеќе играчи од кога и да е порано." холивуд казино joliet вип салон мени.