боби болдвин"s победа покер тајни

еден слот gtx 1650

Фудбал Лига Еден Шампионите Coventry Град на оваа недела, се приклучи на вакви колеги Првенство клубови Бристол Сити и Swansea Град во откривањето еден нов принцип спонзор, со Небото Блуз распишување поврзување со обложување форма BoyleSports боби болдвин"s победа покер тајни.

Coventry Градот кои беа крунисани Лига Еден Шампионите по 2019/20 сезона беше скрати поради Covid-19 пандемија, се врати на Шампионатот по осум годишно отсуство, во текот на тоа време тие помина една сезона во дното ниво на Фудбалскиот Лига во 2017-18 сезона.Договорот со BoyleSports е највисока вредност спонзорство Coventry уживале во речиси десет години и ќе видите BoyleSports исто така да стане клубот е официјален обложување партнер боб арамија за да одете казино. BoyleSports кои имаат мало имот присуство на високо улица во велика БРИТАНИЈА, вклучувајќи 4 продавници во градот на Coventry себе.Зборувајќи за да се справи со 'Небото Блуз', Конор Сива Главниот Извршен Директор на BoyleSports, рече: "Откако се избрани од Midlands да биде основа за нашата експанзија во велика Британија, ние сме горди да ги зацврсти нашата посветеност на двете Coventry и на пошироката Midlands област со овој договор." "Можеме да видиме возбудлива пати напред за BoyleSports во Midlands и со нивната неодамнешна промоција на Шампионатот, ние сакаме Coventry Град ВО странска валута и сите на најдобрите во своите следната сезона." Зборувајќи во име на Coventry Град, Главен Извршен Дејв Boddy рече на договорот со BoyleSports: "Ние сме многу среќни да ви посакам добредојде BoyleSports да Coventry Град како што е нашата нова кошула спонзор и главен клуб партнер." "Ова е значаен договор со Фудбалски Клуб и ќе се обезбеди многу потребни и значајни приходи за Клубот, помагање за поддршка Марк Robins и на тим во рамките на подготовките за претстојното Првенство сезона." "BoyleSports веќе покажаа голем ентузијазам за нивниот нов спонзорство, и поддршка на Небото Блуз, и ние со нетрпение очекуваме да работиме со нив." Во однос на загриженоста во врска со зголемувањето на бројот на спонзорство на обложување фирми во лига фудбал, Boddy додаде: "Во согласност со СТРАНСКИ водство, Клубот и BoyleSports ќе работат заедно за да се обезбеди дека промоцијата на било коцкање производи се врши одговорно, во согласност со сите соодветни дозволи и регулаторни насоки." "Небото Блуз фанови ќе добијат прва погледне во Coventry Градот Hummel дома и далеку колекции за 2020/21 сезона многу наскоро!" низок профил.