она што е голем 6 во craps

фухс блек џек 21 комбо преглед

Среда 27 Март, 2019 – Digitain, еден од водечките iGaming провајдерите на софтвер, има dived во Патагонија Забава е најдобро портфолио на Видео Bingos.Оваа најнова содржина договор ќе видите Патагонија Забава интегрираат својата библиотека на наслови на Digitain платформа.Меѓу насловите се вклучени ќе бидат Pachinko 3D, Цел Бинго, Покажуваат Топката Плус и Пирати Бинго она што е голем 6 во craps. Digitain обезбедува omni-канал iGaming софтверски решенија за интернет, мобилни и земјиште-базирани verticals.Компанијата може да се пофали од над 55 светот партнери, и повеќе од 400 земјиште-врз основа на вложување продавници низ целиот свет.Патагонија е возбудливо библиотека на игри сега има над 2,000 наслови и вклучува трети лица игри од Ортиз, RCT, кора од лимон, FBM, Spinomenal, Ezugi и MGA.Патагонија Забава е Глобален Бизнис Менаџер за Развој Виктор Arias рече: "Digitain е iGaming решение е во голема побарувачка и нашата Видео Бинго наслови одговара на компанијата мисија совршено.Нашите игри ќе ви помогне Digitain продолжи својата неверојатна раст." CCO на Digitain Suren Khachatryan коментира, "Тоа секогаш е задоволство да се работи со партнери како што се Патагонија, со кого имаме долгогодишен договор.Како бизнис, ние ја делиме истиот ентузијазам и почитување на највисоките испорака на производи и клиентите искуство на нашиот комбиниран меѓународни клиенти, на тој начин обезбедувајќи најдобар-на-раса игри содржина е достапна на најширокиот играч база." За Патагонија Забава Патагонија Забава е omni-канал iGaming платформа за сервисирање на двете нови и утврдени онлајн и земјиште-базирани оператори.Својата водечка игра aggregating платформа (ЈАЗ) е достапно во Latam и повеќе од целиот свет.Компанијата почна живот во Видео игра Бинго за развој и се уште е познат по креирање на иновативни наслови на пазарот.Видео Бинго е хибрид помеѓу Бинго и Слот за игри.Компанијата е една од најпопуларните технологии на програмерите во латинска Америка пазар и е брзо растечки во други пазари.Платформата, технологија и целиот игри портфолио е сертифицирана лабораторија за Колумбија, Мексико, Азија и Европа ќе биде наскоро.Повеќе информации за Патагонија Забава може да се најде на www.patagonia-e.com она што е голем влог во покер. About Digitain Digitain има повеќе од 1.200 лица вработени, 55+ глобални партнери, и повеќе од 400 обложување продавници низ целиот свет.Мулти-канал Digitain Игри Платформа овозможува frictionless клуч на рака или бело-етикета решение за двете земјиште-базирани и онлајн оператори преку нашите API е да се интегрираат на sportsbook, казино, живеат дилер, и виртуелен спорт модули.На оџакот, исто така, вклучува обемен исплата портал, бонус мотор, CRM систем, и посветен 24/7 поддршка на корисниците на фу nan фу ну слот правила. На sportsbook производ опфаќа 35,000 настани во живо, секој месец, низ 65 спортски земајќи ги во 7,500 лига, и повеќе од 3.000 обложување пазари, додека нашата казино решение има 3,000+ игри од сака на NetEnt, Microgaming, и Playson и многу повеќе.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre фухс блек џек 21 комбо преглед.