островот видите казино слот турнир

злите добивки слот машина онлајн бесплатно

Slovania-базирани производител и снабдувач на луксуз електронски табела игри (ETG) производи, Interblock, објави неодамна дека Daegu Казино наоѓа во Анекс 1F на Хотелот Интер-Burgo DEAGU во градот на Daegu во Северна Gyeongsang Провинција беше сега дома да Кореја е првиот ETGs.Во прилог на две живо baccarat игри, триесет-седиште Стадион инсталација нуди една автоматски рулет позиција што им дава на играчите на избор да се игра колку што три игри во исто време.Заменик Претседателот за Interblock Азија, Мајкл Hu, рече, "Ние сме многу горди да го донесе нашата прва електронски маса игри да Кореја со нашиот единствен Стадион производ нуди.Овој мулти-игра за конфигурација создава одличен вовед во Interblock ETGs за двете нови и напредни маса игри играчи.Јас сум убеден Daegu Казино е играчите ќе уживате во оваа нова игри на животната средина", според соопштението.Вклучени во игри простор на странци-само казино се триесет игра станици секој со свој 27-инчен монитор кој им овозможува на играчите да облог на толку многу како три игри истовремено; еден автоматски генератор доставување рулет; четири LCD дисплеи прикажуваат живеат игра, трендови и игра историја; и една телевизија baccarat табела опремена со две чевли кои обезбедуваат две baccarat игри.Во прилог на Кореја, овој месец сам, Interblock воведе луксуз електронски табела игри (ETG) производи како латинска Америка е првиот ПУЛСОТ на СТАДИОНОТ кој се наоѓа на Сонцето Monticello Казино во Чиле и во Виетнам, со својот Дијамант Стадион во Muong Бар Ха Лонг Hotel е нов ВИП гејминг клуб, Холивуд Еден Клуб. островот видите казино слот турнир.