сем градот казино телефонски број

пиштол езеро казино одделот за човечки ресурси

Lauding тоа како "домаќинство име во iGaming," вистински пари игра компанија за производство, ја предводат Studios, соработува со Британскиот онлајн игри на среќа софтвер снабдувач Playtech саладин (PTEC:Лондон) во договор со кој ќе ги направи своите игри портфолио се достапни на велика БРИТАНИЈА фирма е индустрија-водечки даватели на услуги.Според договорот, Лондон-листата технологија на компанијата ќе се интегрираат вистински пари игра производство студио е високо-квалитетни HTML5 видео слотови, овозможувајќи им на својата широка мрежа на клиенти за да пристапите на наслови преку Playtech Игри Пазарот платформа, која претходно оваа година поздрави шведската игра студио, Quickspin, и Австралиски онлајн казино софтвер програмер, Eyecon.Зголемена понуда: Коментирање на тај-up, Казино Директор за Playtech, Џејмс Frendo рече дека компанијата се фокусира на обезбедување на своите партнери со светска класа казино софтвер и објасни дека.. сем градот казино телефонски број. "Интегрирање ја предводат Studios" content во нашата поголемиот број портфолио е уште еден чекор во поддршка на нашите партнери во обезбедување на најдобри можни казино искуство на своите играчи." Лансиран од страна EveryMatrix во 2018, на Marbella-со седиште студио, што создава своите игри преку компанијата далечински gaming серверот, RGS Матрица, има од неговото основање претстави 35+ слотови и маса игри во рамките на своето портфолио, вклучувајќи ги и најпопуларните наслови како што се Сино Дијамант Книга, Книга на Принцезата, и Книгата на Душите II: Ел Дорадо", продолжението на своите најдобри-вршење на титулата во 2019, кои се ѕвездите на Британскиот archeologist претвори ловец на богатство, Лара Џонс.Премиум наслови се достапни во повеќе од 13 игри јурисдикции ширум Европа и латинска Америка, вклучувајќи ја велика БРИТАНИЈА пазар, благодарение на Коцкање Комисија.Корисни партнерство: исто Така, коментирање на интеграција се справи, генерален Директор за ја предводат Studios, Mathias Larsson рече во една компанија соопштението.. сем градот казино shreveport луизијана. "Playtech е домаќинство име во iGaming со широка мрежа на клиенти во сите поголеми регулирани јурисдикции од целиот свет.Што нашите содржини достапни на Playtech Игри Пазар е изјавата на нашиот квалитетот на содржината, и ние сме многу возбудени да започне ова партнерство." Видео покер додадете: Додавање на своите брзо-растечки портфолио, ја предводат Студија, исто така го промовира својот прв видео покер наслов, Приклучоци или Подобро, која е базирана на класичен покер игра е paytable каде еден пар на дигалки, квинс, кралеви, или аса картичка вредности плаќа надвор.Новата брза игра им овозможува на покер ентузијасти за да изберете да се игра со 5, 10, 25, 50, или смешно 100 раце и да победи до €400,000 (за облози на 5 €по рака).Откако играчите се делат на почетната страна, тие можат да изберат да се задржи до сите пет картички, кои потоа ќе се удвои за сите нивни други раце.Мобилни оптимизиран: Како и сите на студиото е наслови, новиот видео покер производ, кој нуди помеша 99.54 проценти RTP (се вратите на плеерот), е оптимизирана за мобилен-портрет користете и се одликува со лесна корисничко искуство (UX) за on-the-go игра.Ја предводат Студио е Игра за Развој Директор, Кевин Corti користи компанијата presser да го коментираат новиот игра.. пиштол езеро казино hr часа. "Со цел да понуди играчи шанса да се игра со до 100 раце, можете да си замислите дека ние во собата на нашите дизајнери тешка задача, особено за мобилни игра.Како и секогаш, тие го постигнале тоа, и јас сум воодушевен да се каже дека играта е целосно ангажирање." Шпанската игри развој студио се очекува да се пушти футуристички-тематските видео слот, Сајбер Ловец 2080, на 27 април, преку своите RGS Матрица партнерство со FunFair Технологии.На 5-ролна, 3-ред, и 20 payline насловот е полна со опции, вклучувајќи дивините, екстра врти, ги расфрла, бонус игри, и повеќе, со врвот исплата од 2.500 x на клада. пиштол езеро казино одделот за човечки ресурси.