локи казино бонус за rejestracje

њу џерси спортски игри на даночните приходи

PREMIERSHIP РАГБИ денес најавува обновување на нивната долгорочно партнерство со Изврши, еден од светските водечки дигитални спортски содржини и медиуми групи.Пет-годишен договор со Изврши Група гледа продолжувањето на Вршење на раководството на Premiership Рагби Продукции.Во оваа улога ја покриваат производство до 66 Aviva Premiership Рагби натпревари секоја сезона како и производство на моменти и клипови за глобална дистрибуција.За новиот договор, исто така, обезбедува голем број на нови иницијативи, вклучувајќи го објектот за да се овозможи секој Aviva Premiership Рагби и Singha Premiership Рагби 7s натпревар и многу Англо-Велшки Куп игри да се емитува во живо од целиот свет преку Изведување на Спортски Облак локи казино бонус за rejestracje.

"Се изврши ќе продолжат да работат Premiership Рагби Продукции за нас, доставување надвор преноси на нашиот не-BT Спортски натпревари и производство на моменти.Тие исто така обезбедуваат содржини за нашите Premiership Рагби ТВ и YouTube платформи", рече Доминик Hayes Комерцијален Директор на Premiership Рагби локи казино без депозит бонус 2021. "Оваа инвестиција во содржината создавањето за Aviva Premiership Рагби, Англо-Велшки Куп и Singha Premiership Рагби 7s има ни овозможи да испорача квалитет на содржината на телевизиски канали и дигитални платформи целиот свет.Ова е составен дел на проширување на глобалниот опсег на Premiership Рагби, доставување на телевизија и определување на содржина не само на БТ Спорт во велика БРИТАНИЈА и во NBC во Америка, но во 200 пазари, постигнување на повеќе од 175 милиони домаќинства ширум светот локи казино бонус ohne einzahlung. "Оваа сезона, за прв пат, секој Aviva Premiership Рагби натпреварот се емитува во живо некаде околу светот.Тоа е дело на Premiership Рагби Продукции што го прави тоа да се случи со огромна количина на експертиза зад сцената." Новиот договор карактеристики: * долгорочно партнерство пет година обновување (12 години од крајот на договорот) * Зголемено производство на вредности низ сите Изврши произведени надвор преноси – вклучувајќи теренска графика и коментари значењето секој натпревар е достапна на целиот свет за радиодифузерите со значителен број преземање на секој натпревар.Исто така се овозможува за БТ Спорт е продолжен моменти шоу њу џерси спортски игри на даночните приходи. * Дополнителни дигитални и социјални медиуми содржина излез. * IP емитува дистрибуција услуги преку Изведување на Спортски Облак.
"Да се прошири нашите долгорочни односи со Premiership Рагби е масовна вести за Изведување", рече Gareth Rees, Постар Заменик Претседател на Изведување њу џерси данок коцкање добивки. "Фантастична партнерство имаме изградено со нив со текот на годините продолжува да се прошири и ние со нетрпение очекуваме да доставување на сите наши услуги, и во земјата и на меѓународно ниво, за наредните пет години." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre њу џерси спортски коцкање даночна стапка.