Vue помине променлива за да слот

забава во злато земја казино

Почнувајќи од овој месец, 10Bet ќе биде во можност да им обезбеди на своите онлајн клиенти со сосема нов спектар на телевизија спорт потоци на нивните www.10bet.co.uk веб-сајт.Пријавувањето за да Betradar е во Живо на Канал Онлајн услуга ќе даде букмејкерот пристап до над 30,000 живеат настани годишно.На Телевизија Канал Онлајн портфолио нуди спортски струи, кои вклучуваат фудбал, тенис, кошарка и повеќе од сака на Германија, Италија, Грција, Турција и Кина, за името, на само неколку земји.Покриеноста понудени од страна на Betradar е навистина 24/7 како комбинација на највисокото ниво на содржина и високо атрактивни off-peak спортски обезбеди gapless содржина распоред.Сите потоци се позлати со сеопфатна живеат податоци и шансите, возење интерес во во-игра облози низ портфолио.Зборувајќи за партнерство, Дејвид Bazak, генерален Директор на 10Bet рече: "Ние сме многу среќни да соработува со Betradar, кој сега е обезбедување на нас со извонреден опсег на големи спортски околу часовникот.Ние сме многу убедени дека ова ќе се покаже да биде успешна врска која ќе имаат корист и двете компании во потполност.Јас сум задоволен што сме биле во можност да ги подобрат нашата телевизија нуди, обезбедување на целосен спектар на услуги за најширока можна целна група".Лоренцо Caci, Sportradar Директор за Продажба додаде: "Ние сме многу среќни да се запечатени ова партнерство со 10Bet.Ние сме убедени дека нашите Телевизија Канал Онлајн ќе го зајакне своето портфолио значително, обезбедување на своите клиенти, на интернет со голема живеат покриеност.Јас не се сомневам дека веб-сајт е профилот на пазарот ќе одат од силата на сила".ЗА 10BET: Основана во 2003 година, 10Bet е познат како еден од водечките меѓународни онлајн bookmakers, целосно лиценцирана во велика БРИТАНИЈА и Малта.Признаен лидер во Live Обложување и Брзо Пазари, 10Bet е sportsbook нуди над 2,000 сопственички влог пазари, а неговото казино вклучува огромен избор на premium игри од најдобрите услуги, овозможување на 10Bet да испорача одлична сите круг онлајн игри искуство на играчи од целиот свет.ЗА SPORTRADAR Sportradar е глобален лидер во разбирањето и примената на моќта на спортот податоци и дигиталните содржини за своите клиенти во целиот свет.Ние обезбедуваме врвни решенија и услуги во медиуми, компании, bookmakers, спортски федерации и државните власти.Ние сме навистина меѓународна организација, вработување на над 1,800 луѓе во повеќе од 30 локации низ светот.Нашиот брз раст е управувано од страна на технолошки иновации и длабоко разбирање на потребите на нашите клиенти " бизнис потреби.Тоа е нашата заложба за одлична услуга, квалитет и сигурност што нè прави доверлив партнер на повеќе од 1.000 компании во повеќе од 80 земји.Ние го окупира единствена позиција во пресекот на спорт, медиуми и обложување индустрии: • Под Betradar бренд име, ние сме водечки провајдер на live податоци услуги за обложување индустрија, нудејќи производи за да одговараат на секој бизнис: од собирање на податоци преку целосно управувана трговски услуги vue помине променлива за да слот. • Со нашата Телевизија Канал, поддржани од страна на нашите широко портфолио на аудио-визуелни права, ние нудиме круг-часовна покриеност на живи спортски содржини стримувани да обложување веб-сајтови и обложување продавници низ светот vue помине вредноста на отворот. • Ние сме лидери во обезбедувањето на Виртуелни Спортски содржини и обложување спортски игри, со customisable решенија кои нудат идеални микс на реализам, профитабилноста и punter жалба vue помине слот за да компонента. • Нашиот фокус за технологија и иновација има направено ни премија партнер за медиумската индустрија, нудејќи спортски содржини и решенија за интернет и мобилни клиенти, од моментални резултати и статистика, за да одговара visualisations и апликации забава во злато земја казино.

• Уникатно во нашата индустрија, ние, исто така, потпора нашите податоци да се обезбеди обложување мониторинг услуги на спортски федерации и за спроведување на законот да им помогне во борбата против натпревар-одредување.Во областа на спортот интегритет, ние сме сега цврсто да се етаблира како светски водечки снабдувач.Повеќе информации може да се најдат на www.sportradar.com забава во гранд казино mille lacs. For понатаму притиснете на прашањата: Крис Wedemeier Маркетинг Менаџер Sportradar AG СТР: +49 89 2000 845 250 E-mail: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre забава на големиот паѓа казино.