она што не е казино банкар не

сопствени направени покер табела блузи

Онлајн казино игри инвеститорот AvatarUX Studios најави неговото враќање на Yggdrasil Играта на Серверот (YGS) Студиската програма за промоцијата на својот нов простор-тематските PopRocks видео слот.Хонг Конг-со седиште иноватор користи службено вторник соопштение објавено од страна на Европската Игри Медиумите и Настани за да се опише својот најнов три-линија наслов како 'прекрасно игра која е подготвена да го преземе игри сектор од страна на невреме' благодарение на "таинствениот камења со arcane сили' дека може да се прошири за да се размножуваат потенцијал победи до 72,188 пати оригиналниот облог.Продуктивни партнерства: AvatarUX Studios детални дека лансирањето на мобилен-friendly PopRocks следи премиерата во ноември на неговото основачко Лилит на данте видео слот со двете игри откако бил создаден за искористување на YGS Мајстори иницијатива.Таа изјави дека оваа програма 'овозможува независна студија за развивање на содржината' на своите во партнерство со Maltese иноватор Yggdrasil Игри се Ограничени, а потоа ги користат овој поголеми сонародникот сопствената земја-кршење bonusing одбор систем и собирање на заштитен промотивни алатки.Пукање перформанси: Марко Honney, генерален Директор за AvatarUX Studios, се користат печатот да се изјасни дека пет-ролна PopRocks покрај тоа доаѓа во комплет со неговата фирма е сопствен PopWins механичар, кој гледа победа симболи 'менито што се' да биде заменет од страна на еден пар на нови икони и проширена репортажите за шанса да награда 'епски победи.' Прочитајте изјава од Honney.. она што не е казино банкар не.
"Ние сме возбудени да го објави излегувањето на PopRocks, првиот наслов на кој нашите иновативен PopWins механичар.Извонредно игра, врвни дизајн и носи возбуда на пазарот е она што ние се гордееме со својата држава-of-the-art технологија, PopRocks е фантастичен прилог на било кој нуди и е сигурен да ги задржи играчите се враќа за повеќе." Важно иницијатива: За неговиот дел и Стјуарт McCarthy, Главата на Партнерот Стратегија и Извори за Yggdrasil Игри Ограничена, се изговара дека неговата фирма е YGS Студиската програма неодамна проширен 'да претставува составен дел' на својот нов Yggdrasil Франшиза бизнис поделба така што и понатаму да се зајакне својата позиција " како глобална издавач на казино содржина преку IP лиценцирање.' McCarthy изјавата се чита.. она што не е кафез благајната дали во казино. "Нашите YGS Студиската програма додава значајна бизнис стратегија вредност за нашиот поврзани партнери и оваа иновативна нов наслов од AvatarUX Studios совршено се изложуваат нашата цел за подобрување на нашите постоечки портфолио со иновативни квалитетот на содржина од трети лица studios." она што не е казино кафез касиерот не.