казино сан хозе линда vista

слот за онлајн bisa депозит преку pulsa

На Тачи Палас Hotel & Casino на Lemoore, Калифорнија се подготвува да потрошат малку пари на некој нов проект, но овој пат фокусот нема да биде на коцкање.На Fresno Пчела извештаи дека Тачи Yokut Племе се случува да се создаде ново семејство забава комплекс на местото на одржување, преземање на фокус далеку од казино игри.Новиот комплекс ќе функција кината, а билијард сала, куглана, бар и попустите, како и аркадни и concourse.Церемонијата за новиот комплекс е наводно наместен да се одржи утре во hotel & casino во 11 сум.Забава центар се очекува да биде 88,350 квадратни метри во големина и вклучуваат осум екран кино користење на state-of-the-art технологија.Со куглана ќе имаат 30 ленти, додека на аркадна ќе функција на најновите видео игри и се повеќе од 4.000 квадратни метри во големина.На билијард сала ќе вклучува 10 маси, според новинската агенција.На врвот на можности за забава, новиот Lemoore комплекс, исто така, ќе вклучува concourse, бар и концесии да понуди коктели и освежување за гостите.Оваа област на новиот прилог е поставен да биде 15,294 квадратни метри во големина.Во комплексот се очекува да биде готов во септември оваа година, креирање на целосна услуга атракција за целото семејство на Тачи Палата, како што е соопштено од страна На Fresno Пчела.Тачи Yokut Племе Претседател, Рубен Barrios, го коментираше новиот прилог се наведува комплекс ќе им помогне на местото стане "вистинска семејна-пријателски место за сите да уживаат', според вести извештај.На Тачи Палас Hotel & Casino во моментов нуди 2,000 гејмерски машини, заедно со 24 табела игри.Гостите можат да останат преку ноќ со 255 соби се нудат во хотелот.Јадење се ужива преку пет ресторани on-сајт со спа, како и за удобност услуги. казино сан хозе линда vista.