можете да добиете во казино во 17

слот машина galline dalle uova d ' oro

Малта, 30 можете да добиете во казино во 17. јануари, 2017 – Победи Системи, водечки снабдувач на технологија за игри на среќа и забавната индустрија, започна својот нов гејминг машина дизајнирана специјално за шпански оператори, GameStar Аркадија.Победи Системи' GameStar S3 слот машина е адаптиран за да се вклопи со регулаторните барања на пазарот, и вклучува и атрактивна содржина мулти-игра библиотека и џекпот карактеристики погоден во земјата можете да добиете во казино со раѓање сертификат. GameStar Аркадија, исто така, е домаќин на потребните монета бункер и технички спецификации, обезбедување на оператори со безбедноста на целосно-сертифициран производ за употреба низ своите имоти во било кој од 17 автономни региони во Шпанија (исто така вклучувајќи Сеута и Мелила).На Аркадија слот ќе се стркала во Шпанија од страна на EGASA, лиценциран застапник во Шпанија за GameStar и Злато Клуб електронски roulete, вклучувајќи го и својот најнов започне Злато Клуб Ventura, новиот 6 позиции електронски рулет.Ерик Benchimol, извршен ДИРЕКТОР на Win Системи, рече: "лансирањето на GameStar Аркадија ја покажува нашата желба за да се обезбеди целосно во согласност, квалитет на машини за да оператори во Шпанија, како и во целиот свет. "Шпанија е клучно подрачје за нашиот широк спектар на производи, и ние сме сигурни дека нашата дистрибуција партнерство со EGASA на територијата ќе се покаже да биде успешен како што продолжуваат да ги подобриме нашите снабдување на премија за гејмерски машини.Добавувачот ќе се покаже на нови Аркадија на својот штанд на МРАЗ 2018, Лондон, заедно со својот широк спектар на казино системи за управување, гејмерски машини и иновативни нови верзии на своите електронски рулет, вклучувајќи Злато Клуб Ventura.Победи Системи се во мирување S6-150 на МРАЗ Целосно Игри.Да се организира состанок ве молиме испратете и-мејл на [email protected] или јавете се на +34 935 308 049 можете да добиете во казино под 18.
За да Победи Системи ПОБЕДИ СИСТЕМИ е провајдер на казино решенија за глобалната гејминг индустријата.Компанијата специјализира во системи за управување и гејмерски машини за сите видови на казина и игри на среќа.Тоа нуди полн спектар на посветен технологија и услуги, вклучувајќи и дизајн, програмирање, инсталација, работа и одржување на неговите системи, со локални тимови врз основа околу светот во можност да им помогне на партнерите околу часовникот.Победи Системи има широка патека-евиденција на нудејќи им на најдобар во класа за управување со информации на системи, призната во целиот свет за обезбедување супериорен во реално време контрола, стабилност и сигурност на земјата-врз основа на казина, игри на среќа, и пат операции.Интеграција на Злато Клуб уште повеќе ја зацементира Победи Системи " позиција на светската игри решенија снабдувач.Сите Злато Клуб машини, вклучувајќи слот машини и различни верзии на електронски рулет, се развива со дизајн квалитет на првите редови и се популарни кај играчите низ различни јурисдикции.Инкорпорирање на Злато Клуб резултираше со Победа Системи позиција како новите лидер во глобалната гејминг индустријата, со значително и проширување стапалки во Европа, Америка и Африка.Компанијата постојано се развива, рафинирање и проширувањето на нејзините продуктната линија во пресрет на потребите на пазарот, поставување на трендови и создавање на алатки кои се станува од суштинско значење за своите клиенти успешно работење.За повеќе информации – www.winsysgroup.com || +1 212 206 9325 || Tw: @win_systems Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слот машина galline dalle uova d ' oro.