мистик езеро казино covid часа

бесплатни слот машина kostenlos spielen

7-ми февруари, 2018 – Yggdrasil Игри е именуван Иноватор Снабдувач на Годината во 2018 Меѓународни Игри Награди (IGAs), што се одржа во Лондон во пресрет на МРАЗ мистик езеро казино covid часа. Yggdrasil беше доделена на честа од страна на панел на стручните судии извлечени од цела индустрија.Добавувачот има особено силна рекорд на IGAs, откако претходно бил крунисан Иноватор на Годината и Игри на среќа Софтвер Снабдувач на Годината во претходните церемонии мистик езеро казино услуги на клиентите. Yggdrasil Игри извршен ДИРЕКТОР Fredrik Elmqvist рече: "Ние секогаш се стремиме да бидеме најдобри, а тоа е секогаш чест да биде препознаен од страна на нашата индустрија врсници.

"Ние се собраа најпосветените и креативниот тим во игри, па ова е фантастична признавање на сите напорна работа во текот на изминатите 12 месеци." Yggdrasil ќе биде изложен игри и возбудливи нови производи на МРАЗ стојат N3-140. За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Дејвид Bartram +44 (0) 20 3586 1978 [email protected] За Yggdrasil Игри Yggdrasil Игри е провајдер на супериорен интернет и мобилни казино игри.Тоа се појави како еден од индустријата најмногу се почитувани и признати добавувачи и обезбедува игри за некои од најголемите светски оператори, вклучувајќи: bet365, Betsson Група, bwin.партија, Цреша, LeoVegas, Г-Зелена, Casumo и Unibet.Компанијата е со седиште во Малта, со голема развој канцеларија во Краков, Полска и регионалните канцеларии во Стокхолм и на Гибралтар.Фирмата поседува лиценци во Малта, Романија, Гибралтар и Велика Британија бесплатни слот машина мо apk. Yggdrasil е слотови се познати по нивните исклучителни графика и игра и многу станаа глобални хитови.Тие се интегрирани преку индустрија-промена iSENSE 2.0 HTML клиентот рамка која овозможува истовремено започна на десктоп и мобилни, и е поддржан од страна ЗГОЛЕМИ™, колекција на промотивни алатки фокусирани на ангажирање и задржување преку концепти како што Мисии, Супер Слободен Врти™ и Парични Трка, и се ФАЛИ, индустријата-првиот концепт кој овозможува промоција на игри преку социјалните канали.iSENSE 2.0+, започна во април 2017, вклучува голем број на индустрија-водечки функции, вклучувајќи ретината поддршка за појасни визуелни, нов минималистички мобилни UI со елегантни и свежо чувство, и нов и лесен во играта депозит процес бесплатни слот машина kostenlos spielen. Yggdrasil е добитник на Иноватор на Годината во 2017 Меѓународни Игри Награди, Слот Услуги на Годината во 2016 и 2017 EGR Б2Б Награди, Игри на среќа Софтвер Снабдувач на Годината во 2016 година Меѓународни Игри Награди и Софтвер Зголемувањето на Ѕвезда на 2015 EGR Б2Б Награди.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.