Jumba залог казино 100 без депозит бонус кодови

преземете zynga покер apk за android

Прагматични Игра неодамна лансираше нова онлајн слот игра, продолжение на популарната Панда е Богатство наслов.Во Панда е Среќа 2, инвеститорот го носи назад loveable панда на репортажите, нудејќи 3×5 мрежа со 25 paylines.Повеќето симболи во играта имаат златна верзија која ги зголемува шансите за победа на до 5,000 x влог!Детали на Панда е Среќа 2 Оптоварување на репортажите на Панда е Среќа 2 и да се најде себе си во една прекрасна градина простор со светло обоени симболи на ленти, вклучувајќи кралската икони, пеперутки, бонсаи дрвјата, и кои риба.Панда симбол е дива во игра и ќе замена за сите симболи, освен бонус иконата.Бонус е јин/јанг симболот кој плаќа надвор handsomely за пет од еден вид, со 100x на облог!Како што споменавме, постојат златна симболи на ленти.Специјалната златна симболи може да се појави во било кое време и да имаат иста исплата како традиционален симбол.Сепак, кога симболот е дел од добитната комбинација со пет на еден вид може да се зголеми износот на награда ја доби со висок мултипликатор вредности.Активирајте од 5x за да се 4998x облогот со оваа онлајн слот!Се најдат три или повеќе бонус иконите на репортажите на оваа Прагматична Игра насловот за да ги активирате дополнителни врти режим.Ти се даде 12 врти и златна симболи може да се појави, која додава на наградата потенцијал.Како да најдете златна симболи во овој круг, тоа ќе почне прогресивна функција.На место каде што симболот слета е означен во злато и останува на тој начин се додека на крајот на круг.Откако место е обележана, само златна симболи може да се појави во оние места.Ако успее да погоди три или повеќе бонус симболи во екстра врти во круг, ќе заработи осум повеќе се врти!Ова дава дури и повеќе начини да се задржи се врти во Панда е Среќа 2 jumba залог казино 100 без депозит бонус кодови.

Прагматични Игра Главен Бизнис Развој Службеник Yossi Barazely коментира за новата игра од која се наведува: "Ние се гордееме на креирање на ангажирање на можности за нашите играчи и ажурирање икона слотови е нешто што сакам обезбедување за нашите фанови jumba залог казино слободен врти без депозит. "Панда е Среќа 2 нуди огромен победи потенцијал, повеќе Джакпот, и бонус за Златна симбол правец, и не можеме да чекаме да видиме како нашите фанови се допаѓа тоа." Приклучи На Магија Cauldron Маѓепсана Пијалак новата онлајн слот игра од Прагматични Игра сега се приклучува на дополнителни нови наслови од инвеститорот.Кон крајот на Мај, компанијата започна Магијата Cauldron Маѓепсана Пијалак, земајќи играчи во светот каде што напивки и магии владеењето на ленти.Оваа игра има поголем 7×7 мрежа и да ги содржи сите елементи потребни за правопис работа, вклучувајќи свеќи, пишува книги, уроци, и напивки.Победи се обезбедени од страна на кластери, така барем пет појавување на симболите мора да се најде во непосредна близина на репортажите во вертикална или хоризонтална положба, за да заработи победа.Ако успее да погоди 49 симболи кластер, тогаш исплата, ќе го добиете ќе биде 500x влог! преземете ву танг од френк казино.