Hoi4 го отклучите повеќе градење на слотови

индискиот казино во портланд орегон

ГМ Раст Својства ДОО (MGP) најави квартална парични дивиденда од НАС$0.42 по акција за првиот квартал hoi4 го отклучите повеќе градење на слотови.
GP е јавно се тргува недвижен имот и инвестиции доверба (REIT) на кој САД-врз основа казино оператор MGM Места Меѓународниот е мнозински сопственик.Поранешниот поседува неколку недвижен имот и средства во САД, вклучувајќи ги иконите казино хотел својства Mandalay Залив, и Мираж, во Лас Вегас hoiana казино со suncity група. MGM Места е матична компанија на Макао казино оператор MGM Кина Holdings Ltd. индискиот казино во polson мт.