казино панама сити бич

сан луис potosi

На SoftSwiss Игра Агрегатор заклучи интеграција со игри снабдувач KAGaming.Партнерството ќе им овозможи на SoftSwiss и понатаму да ги прошират своите игри портфолио со играта на услуги е богата понуда.Според условите на договорот, од страна на интегрирање со KAGaming, играта на услуги игра портфолио станува достапна за SoftSwiss мрежа на Бела Етикета оператори и Игра Агрегатор клиенти работат под Curacao лиценца, заедно со WL и B2B оператори.На SoftSwiss Игра Агрегатор игра листата сега ќе одобри пристап до инвеститорот различни 258 игри, вклучувајќи и видео слотови, риба/снимање игри, и маса игри (Baccarat).Никита Keino, Партнер Менаџери Тим Доведе во SoftSwiss коментираа за што се работи: "Ние сме возбудени за да биде за проширување на нашето портфолио дури и понатаму со игри на услуги како KAGaming, еден од најголемите игра услуги во Азија." "Нивната голема разновидност на игри нуди една од најбрзо оптоварување пати во индустријата, со речиси нула престој.Ние сме во потрага напред за нашиот плодна партнерство!" Елен Shang, Директор на Продажба и Маркетинг во КА Игри рече: "со нетрпение очекуваме да плодна соработка со SoftSwiss." "Голема глобалниот опсег на SoftSwiss овозможува КА Игри е голема игра библиотека да се постигне и да воодушеви повеќе играчи низ целиот свет." казино панама сити бич.