колку не ќе мора да победи за коцкање да се оданочуваат

thunderbird одморалиште и казино rizal

Лондон, 2 колку не ќе мора да победи за коцкање да се оданочуваат.

октомври 2018 – RISQ, лидерите во осигурување, поддржан од стекнување и задржување на услуги за igaming индустрија, го најави својот прв £25m лото победник преку sweepstake и натпревари платформа, Среќен Плати.Среќа победникот на овој животот се менува награда влезе во слободна-за-игра извлекување преку една од Среќни Плати е популарно портфолио на промотивни џекпот производи, достапни во цела низа на избрани e-commerce веб-сајтови.Бидејќи во партнерство со RISQ повеќе од една година пред, Среќен Плаќаат клиентите имаат пријавено значително ја зголемува во дневниот учесници поради зголемена џекпот големини, чии нивоа RISQ има ескалира со воен конфликт со над 150%, докажува својата вредност како возач на сообраќај, играч-ангажирање и продажба преку сите платформи и уреди колку не ќе мора да победи за коцкање да плаќаат даноци. RISQ осигурување на македонија-поддржан од решение овозможува создавање на не-мрежно награди низ широк спектар на играта видови и канали.Ова се различни и прилагодени џекпот обезбедување додава вистински суштината и вредноста на компанијата производ кој нуди и маркетинг кампањи, како што беше потврдено од страна на RISQ е широк опсег на Б2Б партнерства.Тоа е најновата апликација од RISQ, чии води igaming осигурување платформа е создавање на нови нивоа во играч стекнување и задржување преку своите scalable джакпот до £150m.Овие флексибилни решенија нудат операторите и платформа-услуги за пристап до некои од најголемите исплати во индустријата колку не мора да се победи во коцкање да плаќаат даноци. RISQ е Б2Б Директор, Том Мичел, рече рекорд £25m џекпот предвидено е подготвен доказ за RISQ е уникатна способност да платите веднаш дури и на најголемите индустрија джакпот, благодарение на нивните договори со оценет reinsurers.Мичел рече: "Како тома се зголеми на нашата осигурување платформа (iGiP), џекпот исплати ќе станат се повеќе и повеќе се честа појава.На крајот на краиштата, во случај на било какви џекпот освои, нашите клиенти се потпираат на нашата способност да платите брзо и без скриени компликации thunderbird одморалиште и казино rizal.
"Јас секако се чувствуваат дека имаме докажано овој капацитет со Среќен Плати.Како што расте и се развива, нашата цел е за платформа за да им даде на клиенти пристап до сите добивки во рок од 24 hours. By продолжува да се подобри нашата технологија, процеси и реосигурување договори, верувам дека ова е реална цел." За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Робин Hutchison, Директор, 131-151 Голема Titchfield Street, London, W1W 5BB | +44 (0) 20 3586 8272 За RISQ: RISQ е iGaming осигурување Платформа (iGiP) создава нови нивоа на играчот стекнување и задржување со скалести джакпот и висок лимит облози.Овие флексибилни решенија нудат операторите и платформа-услуги за пристап до некои од најголемите а не на мрежни џекпот исплати во индустријата thunderbird одморалиште и казино ла унија. RISQ, исто така, даваат помошни покриеност за обложување на лотарија платформи до £150m (кој национален, државен и провинциски лото обложување), како и free-to-игра спорт предвидувач игри за настан-врз основа на натпревари.

RISQ осигурување на македонија платформа е поддржан од страна на тим на иновативни и искусни професионалци во двете ризик и спортски analytics, проширува над десетина осигурување пазари, вклучувајќи lloyd ' s на Лондон и на нивните соработници.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre thunderbird одморалиште и казино филипини.