она што е на најдобар начин да го направи казино heist

победа слотови во сан мануел

Видете во Годината на Кучето со овој сензационален сезонски слот игра Малта, 19 февруари 2018: Мулти-award-winning казино игри инвеститорот Прагматични Игра се слави Година на Кучето со доаѓањето на својот најнов видео слот, Среќна Нова Година.3×5 слот игра пакети на репортажите со тапани, змеј маски и firecrackers, со куче себе дејствува како на играта диви симбол, кој се појавува во карики и лае кога играчот земји успешно се вртат.На слободен врти режим ги спојува средината репортажите за да формираат една ролна на гигант супер симболи, зголемување на играчите за шансите на притискање на најголемите победи, додека шест или повеќе среќа фенери започна наградува повторно се врти функција.Секој симбол покрај фенери е одземен од ленти, а секој фенер предизвикувачи или директна пари награда или еден на играта е фиксна джакпот.Мелиса Summerfield, Прагматични Игра е Главен Комерцијален Директор, рече: "Ние сме горди да се започне Среќна Нова Година, игра која се гради врз нашиот углед за доставување на ангажирање, најдобра во се одгледуваат видео слотови она што е на најдобар начин да го направи казино heist. "Играта cranks до возбудата со примамливата низа на бонус функции, и ние со нетрпение очекуваме да се тркалање на титулата со нашите расте бројот на меѓународно призната платформа и оперативни партнери." Ослободување два нови наслови секој месец, Прагматични Игра е докажан казино игри функција на многу од светските водечки казино брендови, вклучувајќи Betsson, LeoVegas, Вера&Јован и GVC.За повеќе информации на оваа порака, или да се организира едно интервју, ве молиме контактирајте со Том Луис, на Плоштадот во Воздух на 020 3586 8257 или [email protected] За Прагматични Игра Прагматични Игра е еден од најбрзо растечките мобилни и десктоп услуги на дигитални казино игри за онлајн гејминг индустријата.Нашата страст за премиум забава е неспоредливи и ние се стремиме да се создаде само повеќето ангажирање и сугестивна игри искуства.Прагматични Играат Игри Библиотека содржи единствен во куќата содржина се состои од над 80 докажано слот за игри, поддршката на 23 јазици и во сите големи валути.Ние имаме нашата широка експертиза за да се осигура дека секој високо-квалитетни игра развиена во нашата студија претставува нашата мантрата на иновации и посветеност.За повеќе информации ве молиме посетете ја https://pragmaticplay.com/ за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre она што е на најдобар начин да го направи молчи и sneaky казино heist.