Seneca нијагарините покер соба reopening

големиот паладиум палата resort spa & casino сите ад - punta cana

MGM Места Меѓународни Претседател и Главен Извршен Директор Џим Murren потпиша нов договор за вработување со Лента казино гигант кој ги држи за него во неговата актуелна позиција преку 2016 година. Во пополнување со Комисијата за Хартии од крајот на четврток, договорот повици за Murren да се добие база на плата од $2 милиони евра годишно, заедно со разни бонуси, бенефиции и акции награди seneca нијагарините покер соба reopening.

Murren, поранешен Вол Стрит аналитичар, е со фирмата од 1999 година seneca нијагарините покер соба коментарите. Пред да стане претседател и извршен ДИРЕКТОР во декември 2008 година, Murren служел како главен финансиски директор seneca нијагарините покер соба телефонски број.

Murren замени починатиот Тери Lanni, кој се повлече големиот паладиум палата resort spa & casino сите ад - punta cana. Murren е водечки MGM Места тековната проширување на напорите.Компанијата е во потрага да се изгради хотел-казино случувања во Мериленд, Масачусетс, и Торонто големиот паладиум палата resort spa & casino сите inc. MGM Места работи 10 казина на Лента, вклучувајќи MGM Grand, Bellagio, Мираж и CityCenter комплекс..