совети и трикови онлајн слотови

хамптон ин вичита канзас казино

Тоа е малку чудно за мене дека немаше куп на тимови поставата до стави понуди на Ренди Мов, по што тој беше ставен на откажувања.Бред Childress има рече дека тоа е грешка да се тргуваат во третиот круг да го изберат за Ренди Мос, која не е на сите дека се точни.Всушност, она што Викинзите навистина беше трговија третиот круг да го изберат за ништо и Ренди Мов контакт.И да, тоа беше грешка.Тенеси Титаните беа само тимот да се засили и да се стави понудата на Ренди Мов.Колку што ми се допаѓа Ренди Мов, нема прашање тој свој багаж и нема прашање дека во време на неговиот став и неговото его може да се фаќа за менаџмент на погрешен начин.Но, никој никогаш не се сомневаше му teammate.И додека Викинзите фијаско може да е доволно да се плашиш некои тимови далеку, на Титаните по поразот Британецот до hamstring повреда немаше друг избор освен да лажичка мов.Тука е опасноста, Мос е легенда, неговото присуство сам во шкафче соба може да штракаат слабиот ум.Што ќе се случи ако тој почнува да лае на Винс Младите?Ние сме секогаш познато дека Младите е во својот најлош непријател со она што се случува меѓу неговите уши, што ако тој сега има да се справи со Ренди Мов лае во еден од оние уши, зборува за "Фрли ме во рок син, јас сум се обидува да јадат." Работите може да се добие dicey.Добра работа на Титаните имаат вистински тренер и вистински лидер во Џеф Фишер.Еден би се очекувало Ренди Мос да биде на неговиот најдобар однесување и за него да се вклучи како Титан, тој се уште е во потрага по договорот и неговата последна станица во Минесота не е точно помагање на неговата кауза.Сме слушнале последниот на драма и ѓаволиите од Ренди Мос?Тој ќе започнете постигнувајќи touchdowns и правење драми за Титаните?Или тој ќе се претвори Винс Млади во главата случај?Реквизитите некој?Колку touchdowns ќе Ренди мов се фати во неговиот прв натпревар како Титан?Колку фаќа тој ќе имаат?Тој рече дека од сега тој го прашува прашања и тој му дава одговори...Ќе можеме да видиме повеќе интервјуа вака?Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre совети и трикови онлајн слотови.