магацинот слот 0 renumber 1

коцкање одморалиште монте крстозбор поим

Ainsworth Игра Технологија е вовед во Индиски игри ќе се случи на Индиски Игри Tradeshow & Конвенцијата на Феникс Конвенција Центар Март 13-16 каде што тоа ќе се прикаже повеќе од 50 слот машина наслови.Компанијата, со седиште во Newington, Сиднеј, Австралија, се здоби со мала Јужна Каролина-базирани програмер и производител на Класа III и II Класа видео слот за игри, Нова Технологии, за $38 милиони евра во октомври, 2015 година магацинот слот 0 renumber 1. Нова предвидено игри на Индискиот казино на пазарот.Купување служел како влезна точка во Американски Индијански казина за Ainsworth.На конвенцијата планира да го прикаже повеќе од 12 нови игри, кои беа развиени само за Мајчин Американскиот пазар.Мајк Dreitzer, Ainsworth Претседателот на Северна Америка рече Индискиот игри tradeshow "дава огромна можност да започне нова ера" за компанијата, како што е соопштено од страна на Лас Вегас Преглед-Весник коцкање ограничени во сад. Dreitzer рече, "во одборот, ние се одликува со нова содржина да одговара на амбициозните планови на нашите племенски клиенти." Стекнување на Нова даде Ainsworth, основана од страна на индустријата за игри пионер Лен Ainsworth, поголем стапало во САД, каде двојно се зголеми постојниот број на машини за да се 2,600 коцкање одморалиште во catskills. Во купувањето, Ainsworth стекнати Нова е околу 1.300 игри се наоѓа во 11 држави.Во меѓувреме, Ainsworth Игра Технологијата е нова Северна Америка седиште во Лас Вегас, кој се наоѓа во близина на Јужна Џонс Булевар во југозападниот долина по 215 Beltway, што избувна земјата во октомври, 2014 година, веќе dons црвено Ainsworth "А" лого.Во моментов во изградба, со декември на 291,000 квадратни метри зграда имаше преземено значајни чекори кон пополнување на две-приказна за статистика, магацин и производствени објекти.Во моментов, Ainsworth има канцеларии во САД, Европа, нов зеланд, Макао и Јужна Америка. коцкање одморалиште монте крстозбор поим.