која е најдобрата стратегија за победа на слот машини

кога е vernon падови казино reopening по covid-19

Договор со брзо растечки Грузија оператор знаци понатамошно проширување во Источна Европа за водечки провајдер 23-ти октомври, 2018: iSoftBet, на пазарот-водечки онлајн и мобилни казино софтвер провајдер, има договорените услови со Лидерот-Залог за да го поткрепат своите најдобри-вршење на содржината на брзо растечки оператор е казино нуди.Грузија-базирани Лидер-Бет ќе биде во можност да им понуди на iSoftBet е светска класа маса и слот за игри портфолио, вклучувајќи наслови како што се Легендата на Локи, Супер Брз Топла, Топла Respin и најновата верзија На Далај Панда, чии мистични сили магично се манипулира со репортажите ако тој сетила поголем победи, што доведува до огромен 729 начини да се победи.iSoftBet е брзо зголемување на своето присуство во новите регулирани и наскоро-да-се-регулирани пазари.Денешниот договор е резултат на таа определба како што ќе се види компанијата расте и понатаму во Грузија.Таа веќе има постоечка лиценца во Романија и е финализирање сертификација во чешка и Бугарија.Мајкл Probert, Главен Комерцијален Директор на iSoftBet, рече: "Ние сме среќни да се здружат со Лидерот-да се Обложуваат, една од водечките оператори во Грузија која е најдобрата стратегија за победа на слот машини.

"Тоа е возбудливо време за пазарите во Источна Европа, и ние сме среќни да и се доведе на патот и понатаму да се консолидираат нашите позиција во рамките на овој уникатен регионот." Gvantsa Khojava, Проект Менаџер на Лидер-Залог, рече: "Ние сме возбудени да се работи со iSoftBet.Нивната содржина е од највисок квалитет, и тоа е сигурно да се погоди со нашите играчи кога е vee quiva казино отворање. "iSoftBet редовно додадете ангажирање и иновативни нови содржини на нивното портфолио, и ние со нетрпение очекуваме да на долга и успешна партнерство" За iSoftBet Со богатство од знаење и искуство во регулирани пазари, iSoftBet брзо да стане домаќинство име во онлајн казино индустријата.Фали импресивна колекција на високо-придвижуван игри со одлична аудио-визуелни ефекти, iSoftBet е сигурен казино игри, колекција, исто така, има голем број на уникатни и иновативни HTML5 за содржини за мобилни заедно со ексклузивни брендирани содржина и уникатна колекција на трети лица игри.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Џејмс Bennett +44 (0) 20 3586 1982 [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre кога е викторија казино отворање.