не кентаки имаат покер соби

како да се победи големи риби казино

nion Игри Група ДОО вели дека тоа е најмен Кристофер Џонс како генерален директор и раководител на капитал истражување во Северна Америка.р Џонс се приклучува Унија Игри од Telsey Советодавната Група во Њујорк, каде што бил генерален директор и виш аналитичар на покривање на игри, сместување и слободно време.nion Игри, кој се опишува себеси како светот е само бутик инвестициска банка посветен исклучиво на казино индустријата, исто така, се ангажирани Telsey Советодавни е Џон Декрет како аналитичар.lso се приклучи на Унијата Игри е Стивен Maniago кој има продаваат-страна искуство работејќи во големи инвестиции банкарски сектор.Г-дин Maniago неодамна беше директор на развој на бизнисот и финансиите за Невада Гувернерот на Канцеларијата за Економски Развој.р Џонс и Г-дин Декрет ќе биде со седиште во Њујорк и Г-дин Maniago во Лас Вегас.Унија Игри рече дека три ќе работат во концерт со капитал истражувачки тим во Макао, предводена од глобалната главата, Грант Govertsen не кентаки имаат покер соби. Ние не можеше да биде повеќе возбудени за додавање на Крис, Јован и Стивен на платформа," Г-дин Govertsen се вели во соопштението придружни огласот како да се победи автоматски рулет машини. "Што сакаат да соработуваат на глобално ниво, и уникатно достави до нашите клиенти, еден, обединети порака." лошо Lerner, ко-основач на Унијата Игри, исто така, рече во изјава: "Крис е искусен аналитичар поседуваат длабоки технички вештини, основните согледувања, и голема корпоративни односи.Тој обезбедува тип на истражување на производот, вистински идеи, и единствен индустрија перспектива дека ние сме возбудени за да биде додавање на глобалната платформа." nion Игри Група е едно портфолио на бизниси specialising во капиталот истражување, продажба и трговија, инвестициско банкарство, пазарни и економски анализи кои посебно се однесуваат на глобалната гејминг индустријата. како да се победи бар слот машини.