како да се победи бар коцкање машини

зголемените орел казино големите победници

CalvinAyre.com е познат по својата конференција видео снимката, со дневни recaps излегува 12 часа откако беа шут и десетици ексклузивни интервјуа заробени секој ден на подот.Со еден филм членови на екипажот, со седиште во Лондон, а друга во Манила, ние сме во состојба да ја погоди само за секој голем iGaming конференција во целиот свет и се тоа за речиси 10 години.Локации ние посета на годишна основа вклучуваат Лондон, Манила, Макао, Лас Вегас, Барселона, Амстердам, Armenia, Лисабон и Малта со уште повеќе дестинации во карти за 2019 како да се победи бар коцкање машини.

WGES 2018 Еден Ден Повториме WGES може да биде еден од помалите настани на годината во однос на броеви, но тоа продолжува да го привлече повеќето високи раководители во Европската коцкање индустрија, која, се разбира резултати во топ содржина за нашите конференција видеа.Оваа повториме карактеристики светот на нарушување извршен ДИРЕКТОР панел, мисли на најновите италијански регулаторната предизвици со Giovanni Garrisi на Stanleybet, зборови од Vicenc Marti на пресекот на blockchain и игри, а повеќе на blockchain со Дејвид Greyling на FunFair Технологии. Обложување на Спортски 2018 Еден Ден Повториме Гледаат како девет од нашите топ десет повеќето гледа интервјуа на 2018 фокусира на спортско обложување, тоа треба да дојде како изненадување SBC е обложување спортски настан recaps се високо на нашата листа, во смисла на ставовите.Оваа повториме видео карактеристики неколку зборови од Snooker легенда Рони О ' саливен, ја опфаќа врската меѓу Ф1 и обложување, открива решение за 24/7 обложување спортски содржини и овозможува ажурирање на FSB Техника е експоненцијалниот раст во текот на изминатите четири години.
На CalvinAyre.com екипажот стана главен во iGaming конференции (и чудни партија или церемонијата на доделување награди тука или таму) и за ова ќе ви благодариме, нашите драги читатели, за вашата поддршка.Ние, исто така им се заблагодарам на организаторите на конференцијата во нашиот простор за создавање на сето ова е можно и без понатамошно ado, тука е нашата листа на 10-те гледа конференција покриеност видеа на годината зголемените орел казино роденден промоција. МРАЗ Целосно Игри Ден Три Повториме МРАЗ Ден Три, или среда на настанот, секогаш е преполна и полн со акција.Оваа повториме видео вклучува ажурирање на Планот Игри е стекнување на Игри Магацин и детали на слотот за развој со извршниот ДИРЕКТОР на Мет Кол, ѕиркаат во Прагматични Игра е "Chilli Топлина" промоција, резиме на Trustly е ново "Плати 'n Игра" на производот и на некои забава со Microgaming и нивните 360 степени видите камери зголемените орел казино блек џек правила. G2E 2018 Ден Два Повториме G2E е гигант експо кат отвори за ден два и да го повториме ова видео вклучува и ексклузивно интервју со Центарот на градот Лас Вегас инвеститорот Дерек Стивенс, а ретко интервју со BetGenius извршен ДИРЕКТОР и Основач Марк Лок, најдоцна во обработка на уплатата решенија и позадината на АГА е Иновација Лабораторија на G2E, вклучувајќи ја и важноста на изложен на најновите иновации. G2E 2018 Ден Три Повториме третиот ден на G2E, или среда на шоуто, е познат за организирање на повеќето открива и celeb настапи на неделата.Оваа повториме видео карактеристики Американски рапер Господине Микс-a-lot кој беше во G2E да се промовира лансирањето на слотот со "Бебе Доби Назад" тема, неговиот хит-сингл од 90-тите години (ми се допаѓа големи пушки и јас не можам да лага!), на 10 годишнината прослава со Aristocrat за нивните Бивол бренд, на една турнеја низ гигант, покани само за Научни Игри говорница и некои зборови со NetEnt е нов извршен ДИРЕКТОР, Terese Hillman. МРАЗ Целосно Игри Ден Два Повториме големото отворање на МРАЗ Целосно Игри е експо кат се случува на Ден во 2 или вторник на шоуто.Секогаш еден ден полн со возбуда, ова видео вклучува навремено зборови од Мет Davey на Научно-Игри' за стекнување на NYX, интервју со Habanero на нивните нарачана слот содржина, за покривање на се Стремат Глобалната има ново спортско обложување производ и NetEnt годишниот се открие зголемените орел казино големите победници. WGES 2018 Ден Два Повториме Нашиот повториме видео од вториот ден на WGES ги опфаќа најновите на Малта е iGaming и blockchain прописи и конвергенција се случува таму, crossover помеѓу eSports и blockchain со Мајкл Дојл, покривање на blockchain панел јас лично се модерирани, а повеќе на крипто и ICOs со Jed Тејлор на DecentBet.