најголемите коцкање дестинации во светот

сајт слот може да депозит pulsa

NYX Игри Група Ограничен и PokerStars имаат долгогодишна партнерство, и работат заедно за да се види нивното казино бизниси расте и да се прошири како лидери во онлајн игри индустрија.Двете компании го најави тие се проширување на нивното партнерство, со NYX игри додадена на PokerStars Данска сајт најголемите коцкање дестинации во светот. NYX е крај-до-крај обезбедувачот на содржини за игри оператори, лотарии и казина низ целиот свет, сега се нудат своите NYX игри на PokerStars.

DK-сајт.Играчи кои посета на Данска сајт ќе имаат пристап до квалитетни содржини создадени од страна на NYX студиа со такви игри како Foxin' Победи, Ирски Очите 2 и Мерлин Милиони Superbet, сите наслови на NextGen Игри.Неодамна, NYX содржина, исто така, беше лансиран во Романија во рамките на пропишаната онлајн игри на пазарот на PokerStars најголемите коцкање земја во светот. RO сајт.Дејвид Џонсон, Комерцијален Директор за NYX, изјави дека компанијата е воодушевен да се прошири нивниот однос со PokerStars како тие работат и понатаму да се вози раст на Европскиот пазар сајт слотови се многу бонус.

NYX изгледа очекуваме да продолжи да PokerStars поддршка во одгледувањето на нивните онлајн казино операции и верувам дека докажан квалитет на NextGen игри ќе бидат добро примени од страна на клиентите на Данска PokerStars сајт сајт слот може да депозит pulsa. Bo Wänghammar, Директорот на Казиното Операции на PokerStars, коментира за лансирање, како и во која се наведува дека PokerStars е многу задоволен да сега им понуди на корисниците на PokerStars сајт слотови нема бум.

DK со квалитетот казино игри од своите партнери во NYX.Со успешното лансирање во Данска, целта на обезбедување лидерска позиција во онлајн казина низ Европа понатаму се поддржани. catalogue promo geant casino nimes.