бонус кодот казино yakor 2021

станица услуга geant казино pessac

Со AffiliateCon Софија одвива на 15 и 16 Мај, организаторите го објави детали за попладне забава.Додека квалитетот на вмрежување и образование е сериозна работа страна на AffiliateCon, две-ден индустрија настан, исто така, сака да обезбедат сериозна забава.Се одржа во Софија Настан Центар, еден ден на конференцијата ќе се затвори со слободни пијалоци прием со џез перформанси од Dani Sax да се забавува присутните по цел ден на вмрежување и разговори, каде што гостите можат да уживаат во ладни пијалаци гледа зајдисонце во текот на прекрасен град, Софија.Подоцна таа ноќ, филијали, ќе бидат третирани да Mixology - посебен вмрежување партија спонзорирана од страна Trafficology списание.Се одржа во стилски Carrusel Клуб во срцето на бугарскиот главен град е хип уметност округ, оваа партија ќе оди на раните утрински часови дозволувајќи им на гостите да ги споделите својата коса надолу по еден успешен ден на бизнис.На две-кат клуб е совршено место за гостите и брендови да се состанат и да се мешаат во текот пијалоци по првиот ден од конвенцијата.Свежо од неа глуми улогата на Бугарија конкурираат за Евровизискиот слава, пеење сензација Zhana Bergendorff ќе биде настапувате на настанот, во комбинација со бесплатни пијалоци и canapés, ова ќе му даде присутните доволно енергија на партијата во текот на ноќта.На ден два на настанот, филијали, ќе бидат почестени со Hula и танцова сцена покаже кој Emi Velkova и 'Нова X Танц' пред уживање во нивната вечер во Софија или движи назад дома после успешна неколку дена за формирање на нови бизнис-односи.Тоа не е премногу доцна да се вклучи.Регистрирајте се сега за вашиот бесплатни билети на AffiliateCon.com бонус кодот казино yakor 2021.