е коцкање сите за среќа

игра zynga покер на интернет

Во живо Казино услуги Еволуција Игри објави во средата дека има penned договор да се стекнат со Ezugi, сечење на работ, мобилни и интернет телевизија дилер игри на услуги.Според официјалното соопштение.. е коцкање сите за среќа. првичното разгледување на $12 милиони евра во сите пари се справи би можел да видите прилог на максимум разгледување на $6 милиони евра.Трансакцијата е планирано завршување е за во почетокот на новата година и е предмет на одредени затворање услови.Зголемување на глобалната меморија: Учтивост на стекнување, на Рига-со седиште на компанијата geographic стапало ќе се зголеми и раст во клучните пазари ќе се забрза.Купувањето е, наводно, се очекува да додадете 2 до 4 проценти за следната година приходите и додадете вредност на фирмата заработка по акција за време на новата година.Глобално присуство: Основана во 2012 година, Ezugi моментално работи во девет студиа со 20 игри, обезбедување на онлајн оператори, обложување продавници и земјиште-базирани казина со B2B мобилни и интернет телевизија дилер решенија.Фирмата е пазари вклучуваат Јужна Африка, латинска Америка и Европа, како и U е коцкање е дозволено во аризона. членки на Оклахома и Њу Џерси.Во прилог на забрзување на Еволуцијата на раст преку додаде пазарот на акции, оперативната способност и развој на производот во компанијата постојните пазари, како што се U. и Романија се, исто така, ќе имаат корист.Објавувањето доаѓа на петиците Еволуцијата е август откривањето на отворањето на својата прва U играчка bebe девојка geant казино. живо казино студио.Својата нова наменски изградена производство студио се наоѓа во Атлантик Сити, Њу Џерси.Како ноември 2018, Ezugi и Еволуцијата се само Живо Казино услуги кои се оперативни во U игра zynga покер на интернет. пазарот, според соопштението. "многу логичен следен чекор" Коментирајќи ги последните објавувањето, Главен Извршен Директор за Еволуцијата Игри, Мартин Carlesund рече тој беше "задоволство" во врска со договорот и стекнување е "многу логичен следен чекор за Еволуцијата која ќе го зголеми нашиот удел на пазарот во клучните постојни пазари, како и на Управата за S, каде Ezugi е присуство и на клиент база ќе додадете на нашиот на-се случува на пазарот на проширување, како и додадете licensees во нови пазари, како што се Јужна Африка." Исто така, коментирајќи беше на компанијата Претседател и основач, Јенс фон Bahr, кој додаде... "Овој стратешки договор ќе видиме Еволуцијата зголеми својата географска стапало и се забрза растот.Тоа ќе ни овозможи да се брза пристап до Еволуцијата е топ-пласман софтвер, како и за поддршка продолжение индустрија лидерство со додавање на добро воспоставени развој на тимовите и оперативни ресурси." "големо задоволство" За својот дел, Ezugi основачот и Главен Извршен Директор, Kfir Kugler рече дека објавувањето на договор му дава "големо задоволство." Kugler продолжи да се каже... Ezugi има долг пат, бидејќи таа е основана во 2012 година и да стане дел од Еволуцијата означува право следниот чекор за нас.Еволуцијата е супериорна понуда во области како што е стриминг на квалитет и брзина, корисничко искуство, игра избор и на сите круг на оперативната совршеност ќе помогне да се донесат на услуги за тековната Ezugi оператори за да на следното ниво." Планирано искористување на њу џерси студио: откривањето во август од страна на Еволуцијата беше проследен со серија на најавите од Одморалишта Казино Хотел, 888casino, Hard Rock Hotel & Casino Атлантик Сити, Океанот Одморалиште Казино Атлантик Сити и Брзање Улица Интерактивни работеше PlaySugarHouse.com прогласување тие ќе се користат во студио да започне во живо казино услуги за Градината Државата играчи.Минатиот месец, Стокхолм-листата фирма потпиша снабдување договор да им обезбеди на своите производи да играчи во Њу Џерси преку доменот на PokerStarsCasinoNJ.com.И овој месец, компанијата објави дека има соработува со Белгискиот оператор Жесток Групата да започне со три-часовен телевизиски програмски брендирани околу локално-лиценцирани доменот на Циркус.биде..