список на онлајн покер многу бонус

настаните на гранд казино hinckley

"Неколку" MGM Места Меѓународни вработените се тестираат presumptive позитивно за coronavirus список на онлајн покер многу бонус. MGM портпаролот на Брајан Ahern, изјави Преглед-Весник сабота на "само" потврдени случаи сте вработен во Luxor и друг во Влажни Република базен.Во писмото испратено до вработените во петокот вечер, потпишано од Претседател и Главен Оперативен Директор Бил Hornbuckle, компанијата рече: "ние очекуваме дека ќе има се повеќе во наредните денови." Ко-работници и поединци кои имале "блиски продолжен контакт со вработените кои се тестирани presumptive позитивни за COVID-19 биле известени настаните на гранд казино mille lacs. "Ние работиме со здравствената област да се справат со овие случаи, како брзо како што може," писмото рече.Трката и sportsbook и покер соба во Дин Лас Вегас ќе се затвори во недела, компанијата потврди доцна во петокот.Ова е развивање на приказната.Провери тука за ажурирања. настани во foxwoods казино вечерва.