најдобрите бесплатни покер стан во британија

казино де париз l idole des jeunes

Калвин Ayre потпишан како медиумски партнер за Барселона Филијалата Конференција (BAC), која ќе се одржи во октомври 23-26, 2014 година.

Настанот ќе се врати на каталонски Град во Барселона, Меѓународната Конвенција Центар.Минатата година, повеќе од 2,200 луѓе присуствуваа, што го прави најголемиот Барселона настанот до денес.Оваа година, за да се излезе во пресрет на зголемениот број на делегати и изложувачи, на конференцијата беше да се пресели во поголем простор.На Барселона International Convention Centre, има одличен капацитет за организација на големи настани со глобалниот опсег, што го прави совршено место за BAC.На местото на случувањето е единствен во Европа за влијанието и оригиналноста на својата архитектура, за подвижност на своите column-слободен состанок сали и простори и за врвен употреба, тоа го прави на топло, природни Медитеранот светлина најдобрите бесплатни покер стан во британија. "Ние сме многу возбудени дека шоуто расте до степен до кој треба да се движи место", рече Shona ODonnell, Раководител на Операции за iGaming Бизнис париз казино микрофиша техника. "Успехот на Барселона Филијалата на Конференцијата е долу на тековните поддршка дека имавме од нашите изложувачи, спонзори, делегати и звучници и ние се надеваме дека тие ќе бидат како возбудени по овој потег, и нови можности кои ќе бидат достапни, како што сме ние," продолжи ODonnell.На Барселона Филијалата на Конференцијата е поставен да ви донесе знаење спакувани програма на дискусија панели и презентации со увид од индустриски експерт јазик како Алекс Мов, Ален Petrilli, Бастиан Грим, Brais Pena, Cillian Бери, Dominik Wojcik и многу повеќе казино де париз франсоа l embrouille. BAC 2014 година, исто така, ќе видите Финансиски Партнери Expo (FPE) co-located со Барселона Филијалата на Конференцијата во Барселона, Меѓународната Конвенција Центар казино де париз l idole des jeunes. FPE е посветен на најголемиот саем за соработници, бинарни опции брокери и воведување на брокери во мало финансии сектор.Повеќе информации за настани посета www. FinancialPartnersExpo.com или www она што на покер е среќа.
BarcelonaAffiliateConference.com. Affiliates и воведување на брокери може да присуствува бесплатно.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.