казино во близина битка крик мичиген

бесплатни кенди здроби слот машина

Гибралтар – 22 Март 2019 – Продолжува да го прошири своето присуство во велика БРИТАНИЈА бокс сцена, MansionBet денес ги објави своите наслов партнерство на Крајната Boxxer.Имајќи го спонзорираше турнир на крајот на минатата година ова ќе биде втор пат на sportsbook е брендирање ќе се земе центар фаза.Со првото појавување одвива на 10 Мај во О2 Индиго во Лондон и втората на 28-ми јуни во Манчестер, Крајната Boxxer ќе видите осум Британски про боксери оди од глава до глава да биде крунисан за цар на нивната поделба во текот на една акција спакувани ноќта на забава – сите живеат на БТ Спорт.Веста за нивната поддршка на овој настан следи последните објавувањето на MansionBet е бокс спонзорство на Ентони Фаулер и Јордан Гил, и ја нагласува нивната континуирана поддршка на следната генерација на Британскиот бокс.Шели Сутер Hadad, COO & MD на Замок, рече: "Ова е турнир што прерасна во популарност и се прикажани на БТ Спорт на премиерот време е сведоштво за тоа.Ние сме возбудени за да биде поддршка на Крајната Boxxer повторно и поттикнување боксери кои можат да се натпреваруваат и да се добијат изложување на таков масовен платформа." Бен Шалом, Основач на Крајната Boxxer, коментира: "јас сум воодушевен да се работи со MansionBet за наредните емисии на БТ Спорт.Тие ги поддржаа нашата визија уште на самиот почеток, кои сега се зголемил во возбудлива нова територија." За Mansion: Награден 'Онлајн Казино Оператор на Годината" во 2018 Меѓународни Игри Награди и 'Повеќето Одговорни Онлајн Коцкање Оператор, Глобалната 2018' за Капитал Финансии Меѓународни Награди, на Замок Група има цврсто да се етаблира како водечки провајдер на интернет игри на среќа.Со повеќе од 15 години искуство во индустријата за игри, Mansion Група ужива меѓународна играч база и јака удел на пазарот.Групата има избор на популарни онлајн казина, вклучувајќи предводник на брендот Casino.com, MansionCasino, Отвори Небото, и sportsbook, MansionBet.Портфолио на брендови може да се пофали возбудливи игри од врвот на услуги и карактеристики обложување на повеќе пазари, преку цела низа на различни спортови.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино во близина битка крик мичиген.