колку места се во gacha клуб

бивол се кандидира казино слот машини

Јануари 2 2019 – Фудбал Индекс се согласи на договор за да стане пред кошула спонзор на Лигата Две страни Notts County за месец јануари 2019 – натамошно зајакнување на својата спонзорство портфолио.Фудбалски stockmarket е брендирање ќе се одржи гордост на место за време на виталните дома судири против Кембриџ и Њупорт Каунти, како и на гостински наспроти Colchester, Oldham и Yeovil.Огласот се одбележува уште еден истакнат партнерство за финансиски и фудбал хибрид, кој исто така спонзори Bristol Rovers и може да се пофали Јован Motson и Guillem Balague како амбасадори.Адам Кол, Фудбал Индекс основач и извршен ДИРЕКТОР, рече: "Notts County се на страна steeped во историјата, а ние сме среќни да се согласија договор да биде нивната пред кошула спонзор за јануари колку места се во gacha клуб. "Лигата Две страни имаат некои од најпознатите страсни и лојални фанови во фудбал и да гледаме на ова како голема можност да се подигне нашата профил и со нетрпение очекуваме да нивна поддршка за победа." Kirsty Едвардс, Комерцијален Директор на Notts County, додаде: "Фудбал Индекс нуди една од повеќето иновативни и возбудливи производи на пазарот, а ние сме навистина среќни да се формира партнерство со нив." Фудбал Индекс е првиот светски фудбалски stockmarket каде што трговците можат да купуваат и продаваат акции во професионални фудбалери со вистински пари.Посета www.footballindex.co.uk за повеќе информации.Фудбал Индексот е во сопственост на BetIndex Ограничен, приватна Џерси врз основа коцкање оператор основана во 2015 година колку места се во вендинг машина.
Двете велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и Џерси Коцкање Комисија додели оператор лиценци за компанија која што е предизвик на конвенционалните 'настан' базирани на исходи во традиционалните коцкање производи.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre бивол се кандидира одморалиште и казино.