слободен врти слотови без депозит велика британија

како да се победи на слотови

Coingaming.io, водечка платформа на услуги која е специјализирана во обезбедување на Bitcoin крипто валута решенија за iGaming сектор, денес најави дека започна Монета Покер Мрежа со InstaDeal® Покер е мрежно решение.Монета Покер Мрежна платформа им овозможува на партнерите да имаат корист од заеднички Bitcoin само играч на ликвидноста и е директен резултат на растечкиот тренд на рекреативни покер играчи користење на Bitcoin.Стефан Олсон, главен извршен директор на InstaDeal® рече: "Coingaming е значаен играч кога станува збор за Bitcoin гејминг платформи и бела етикета услуги.Тие се фокусираат на обезбедување на крај-до-крај бело етикета услуги нуди покер, казино, и спортски обложувања и мобилен на брзо растечки Bitcoin играчот во заедницата.Создавањето на Проблемот Покер Мрежа со InstaDeal® производ им овозможува да им понуди на своите клиенти заедничка играч на ликвидност, брзо пати покер и мобилни производи многу брзо." За понатамошни информации, ве молиме контактирајте: Coingaming.io Марк McGuinness Телефон: + 44 (0) 7970 150907, или e-mail: [email protected] InstaDeal® Стефан Олсон, Главен Извршен Директор Тел: + 356 20 107280, или e-mail: [email protected] За Coingaming.io: е водечка платформа на услуги која е специјализирана во обезбедување на Bitcoin крипто валута решенија за iGaming сектор слободен врти слотови без депозит велика британија. CoinGaming.io предвидено од првиот целосно опремен бело-етикета казино платформа која е на располагање за да оператори ширум светот.Платформата вклучува голем спектар на казино слотови (270+), како и дилери во живо за маса и игри со коцки.Дилери во живо се достапни 24/7 и се пренесуваат од професионални студија користејќи најсовремена стриминг технологиите.Корисниците можат да поднесат и да ги повлече веднаш користење на bitcoin и играч паричници се ажурирани во реално време.На sliver член на Bitcoin, Фондацијата на компанијата е овластен за спроведување на онлајн игри работење од страна на владата на Curacao под лиценца игри на среќа 8048/JAZ2013-008 .Компанијата Веб-страница: www.coingaming.io За InstaDeal®: Elec Игри Ltd е компанија во рамките на Поврзани Табела група на компании кои се развива и испорачува сечење на работ на производи, услуги и експертиза во светот на игри.Шведската матична компанија е основана од страна на игри професионалци во 2007 година и денес има над 100 приватни инвеститори.Бизнис стои на три нозе: Брзо Пати покер производ InstaDeal љ, комплетно Клуч на рака игри платформа за веб и мобилен и консултантски услуги.Компанијата Веб-страница: www.instadealpoker.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слободен врти слотови без депозит нема облог.