холивуд казино помине христијански ms

ртг казино без депозит бонус

26 ноември 2012 (Лондон, велика БРИТАНИЈА) – iGaming Бизнис ќе се приклучи на оваа недела од страна на Siamac Rezaiezadeh, од наградуваниот мобилни плаќања и решенија на компанијата OpenMarket.Тој ќе се обезбеди увид во тоа како гејминг компании може да го користат на мобилен канал да генерираат повеќе приходи преку попаметни клиент ангажман преку сите платформи.Зачленете се сега за овој ексклузивен webinar тука https://www3.gotomeeting.com/register/421547894 холивуд казино помине христијански ms. "Maximising на клиентите искуство не е само за оптимизирање на искуство на одреден производ; тоа е за frictionless стекнување, како и подобрување на искуство при интеракција низ различни медиуми канали, како и," коментира Алекс Прат, Раководител на iGaming Бизнис холивуд казино penn national забава.
"Приклучи се iGaming Бизнис и OpenMarket за овој ексклузивен webinar дека, исто така, ќе се објасни како другите индустрии надвор од игри имаат максимизиран вратите од своите производи со користење на мобилен канал и како игри може да се вклучат овие идеи." Прат продолжение. Siamac Rezaiezadeh кој ќе биде претставување на овие согледувања управува со стратешките бизнис во OpenMarket, обезбедување на мобилни плаќање и CRM системи на некои од најголемите имиња во индустријата за претпријатија и простор.Тој има работено со широк спектар на бизниси доставување на мобилни проекти што се вози клиент ангажман и на крајот приходи во црно.Во прилог да биде во можност да се види на webinar телевизија и на побарувачката на сите регистрирани учесници ќе добијат линкови за преземање на слободен белата книга за најновите случувања во мобилни плаќања за iGaming оператори.Местото се ограничени, па бидете сигурни дека ќе се пријавите за денес да се гарантира пристап до телевизија webinar и снимањето и презентација на материјалот.Регистрацијата може да се направи тука https://www3.gotomeeting.com/register/421547894 и телевизија webinar ќе се одржи во среда, 28 ноември, 2012 2:00 ЧАСОТ – 3:00 PM GMT.Крај За Прес Прашања контакт: Tracey Даниел iGaming Бизнис [email protected] +44 (0) 207 954 3417 За iGaming Бизнис iGaming Бизнис е вклучен во iGaming сектор за над 10 години.Тие се специјализираат во издавачката дејност и обезбедување на високо ниво на информации iGaming сектор преку списанија, настани, веб-сајтови и интелигентни извештаи.Со над 16,000 соработници, оператори и производителите редовно читање нашите информации off-line и 75,000 онлајн, iGaming Бизнис е најголемата издавачка компанија во рамките на секторот.Ве молиме посетете ја www.iGamingBusiness.com за понатамошни информации.За OpenMarket OpenMarket, подружница на Amdocs, овластувања мобилни бизнис.Ние нудиме сеопфатен сет на мобилни решенија за претпријатијата да се вклучат и да бркам со своите муштерии преку нивните безжични уреди.Од најголемите јавни претпријатија до најмалите бизнис потфати, клиенти зависи од OpenMarket за нашите супериорен во однос на доменот на експертиза, глобални рамки, ја демонстрираше перформанси, и водечка индустрија на сигурност ртг казино слободни спин кодови.

OpenMarket е интелигентна, интегрирана платформа обезбедува длабока мобилен оператор врски со глобална мрежа дофат.За повеќе информации, посетете ја www ртг казино без депозит бонус. OpenMarket.com или е-пошта [email protected].Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ртг казино бонус кодови без депозит.